Profil společnosti

RP-VM s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20166–9 zaměstnancůZprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
IČO: 01788671DIČ: CZ01788671plátce DPHDS: 57v7c4fSp. zn.: C 266805Korunní 2569, Praha, 10100

Další 1 rok historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

15,28 mil. Kč

0.1 %

Vlastní kapitál 2024

−1,651 mil. Kč

27.3 %

Cizí zdroje 2024

16,93 mil. Kč

2.2 %

Míra vlastního kapitálu 2024

-10,8 %

27.2 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva14,87 mil. Kč14,87 mil. Kč
Oběžná aktiva375 tis. Kč372 tis. Kč
Celková aktiva15,27 mil. Kč15,28 mil. Kč
Vlastní kapitál−1,297 mil. Kč−1,651 mil. Kč
Cizí zdroje16,56 mil. Kč16,93 mil. Kč
Pasiva celkem15,27 mil. Kč15,28 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

5,918 mil. Kč

5.8 %

Čistý zisk 2024

−1,652 mil. Kč

27.3 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby6,282 mil. Kč5,918 mil. Kč
Provozní výnosy6,414 mil. Kč5,941 mil. Kč
Náklady na prodané zboží5,374 mil. Kč5,189 mil. Kč
Osobní náklady1,791 mil. Kč2,03 mil. Kč
Provozní zisk−1,085 mil. Kč−1,537 mil. Kč
Finanční výsledek−213 tis. Kč−115 tis. Kč
Zisk před zdaněním−1,298 mil. Kč−1,652 mil. Kč
Čistý zisk−1,298 mil. Kč−1,652 mil. Kč
EBITDA−1,085 mil. Kč−1,537 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T02:04:39.976Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-03T18:07:20.557Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 3. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 1. 6. 2026