EMANEK /emanace a ekologie/

Zrušená
SpolekZal. 2014
IČO: 01733788Máchova 2463, Praha, 12000

Základní údaje

IČO
01733788
Právní forma
Spolek
Datum vzniku
1. 1. 2014
Datum zániku
10. 5. 2021

Sídlo

Máchova 2463, Praha, 12000

Rizika a důvěryhodnost

  • Bez insolvenčního řízení
  • Není plátce DPH / údaj nedostupný
  • Zrušená

Finanční přehled

Časté otázky

Kde sídlí EMANEK /emanace a ekologie/?

Společnost EMANEK /emanace a ekologie/ sídlí na adrese Máchova 2463, Praha, 12000.

Jaké má EMANEK /emanace a ekologie/ IČO?

IČO společnosti EMANEK /emanace a ekologie/ je 01733788.

Kdy vznikla EMANEK /emanace a ekologie/?

Společnost EMANEK /emanace a ekologie/ vznikla 1. 1. 2014.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.czÚdaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 28. 4. 2026