Profil společnosti

Praktický lékař Šrajerová s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 201310–19 zaměstnanců
IČO: 01722433DS: 5iwu6mkSp. zn.: C 210670Do zahrádek II 202, Praha, 15521

Základní údaje

IČO
01722433
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
27. 5. 2013
Základní kapitál
200 000 Kč
Spisová značka
C 210670, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Jednatel jedná za společnost samostatně.
Počet členů orgánu
1
Datová schránka
5iwu6mk
Počet zaměstnanců
10–19 zaměstnanců

Sídlo

Do zahrádek II 202, Praha, 15521

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

KARIN ŠRAJEROVÁ

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Rozvaha 2024

Aktiva

2,183 mil. Kč

31.3 %

Vlastní kapitál

1,61 mil. Kč

37.1 %

Cizí zdroje

573 tis. Kč

7.4 %

Míra vlastního kapitálu

73,8 %

8.4 %
Kompletní finance

Předmět podnikání a činnosti

  • výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
  • oprávnění k poskytování zdravotních služeb v oboru: všeobecné praktické lékařství

Časté otázky

Kde sídlí Praktický lékař Šrajerová s.r.o.?

Společnost Praktický lékař Šrajerová s.r.o. sídlí na adrese Do zahrádek II 202, Praha, 15521.

Jaké má Praktický lékař Šrajerová s.r.o. IČO?

IČO společnosti Praktický lékař Šrajerová s.r.o. je 01722433.

Kdy vznikla Praktický lékař Šrajerová s.r.o.?

Společnost Praktický lékař Šrajerová s.r.o. vznikla 27. 5. 2013.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T01:53:14.341Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 20. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 19. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 2. 7. 2026