Profil společnosti

VPR Steelmont s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20136–9 zaměstnanců
IČO: 01597515DIČ: CZ01597515plátce DPHDS: 6rjwni2Sp. zn.: C 32807č.ev. 16, 43159 Vysoká Pec, Vysoká Pec, 43159

Dalších 6 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2025

Rozvaha

Aktiva 2025

657 tis. Kč

22.1 %

Vlastní kapitál 2025

−1,618 mil. Kč

15.2 %

Cizí zdroje 2025

2,228 mil. Kč

1.5 %

Míra vlastního kapitálu 2025

-246,3 %

47.9 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2025

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20242025
Stálá aktiva146 tis. Kč92 tis. Kč
Oběžná aktiva697 tis. Kč565 tis. Kč
Celková aktiva843 tis. Kč657 tis. Kč
Vlastní kapitál−1,404 mil. Kč−1,618 mil. Kč
Cizí zdroje2,194 mil. Kč2,228 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč
Krátkodobé závazky2,194 mil. Kč2,228 mil. Kč
Pasiva celkem843 tis. Kč657 tis. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2025

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2025

9,814 mil. Kč

17.1 %

Čistý zisk 2025

−804 tis. Kč

704.5 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20242025
Tržby11,85 mil. Kč9,814 mil. Kč
Provozní výnosy11,85 mil. Kč9,951 mil. Kč
Náklady na prodané zboží4,652 mil. Kč3,596 mil. Kč
Osobní náklady6,044 mil. Kč6,529 mil. Kč
Odpisy27 tis. Kč54 tis. Kč
Provozní zisk528 tis. Kč−420 tis. Kč
Finanční výsledek−395 tis. Kč−384 tis. Kč
Zisk před zdaněním133 tis. Kč−804 tis. Kč
Daň z příjmů0 Kč
Čistý zisk133 tis. Kč−804 tis. Kč
EBITDA555 tis. Kč−366 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:10:34.400Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-03T18:05:10.189Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 6. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 3. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 28. 7. 2026