Profil společnosti

Alergologie a imunologie MUDr. Yassin Shaker s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20131–5 zaměstnanců
IČO: 01597311DS: mm6t78gSp. zn.: C 204461Dejvická 919, Praha, 16000

Další 2 roky historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2025

Rozvaha

Aktiva 2025

2,18 mil. Kč

6.3 %

Vlastní kapitál 2025

1,407 mil. Kč

9.3 %

Cizí zdroje 2025

773 tis. Kč

55.2 %

Míra vlastního kapitálu 2025

64,5 %

14.8 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2025

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20242025
Stálá aktiva0 Kč0 Kč
Oběžná aktiva2,05 mil. Kč2,18 mil. Kč
Celková aktiva2,05 mil. Kč2,18 mil. Kč
Vlastní kapitál1,552 mil. Kč1,407 mil. Kč
Cizí zdroje498 tis. Kč773 tis. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč0 Kč
Krátkodobé závazky498 tis. Kč772 tis. Kč
Pasiva celkem2,05 mil. Kč2,18 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2025

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2025

2,923 mil. Kč

4.1 %

Čistý zisk 2025

−194 tis. Kč

6366.7 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20242025
Tržby2,807 mil. Kč2,923 mil. Kč
Provozní výnosy2,807 mil. Kč2,923 mil. Kč
Náklady na prodané zboží867 tis. Kč1,274 mil. Kč
Osobní náklady1,868 mil. Kč1,78 mil. Kč
Odpisy0 Kč0 Kč
Provozní zisk72 tis. Kč−130 tis. Kč
Finanční výsledek−75 tis. Kč−64 tis. Kč
Zisk před zdaněním−3 tis. Kč−194 tis. Kč
Daň z příjmů0 Kč0 Kč
Čistý zisk−3 tis. Kč−194 tis. Kč
EBITDA72 tis. Kč−130 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-06T01:17:24.269Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 6. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 6. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 6. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 6. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 1. 6. 2026