Profil společnosti

SANCINAL COM s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 2013NeuvedenoVelkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
IČO: 01487795DIČ: CZ01487795plátce DPHDS: 9njsfncSp. zn.: C 55960U botanické zahrady 828, Olomouc, 77900

Další 1 rok historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

488 tis. Kč

▼ 62.9 %

Vlastní kapitál 2024

−1,243 mil. Kč

▼ 21.6 %

Cizí zdroje 2024

1,731 mil. Kč

▼ 26.0 %

Míra vlastního kapitálu 2024

-254,7 %

▼ 228.2 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva51 tis. Kč51 tis. Kč
Oběžná aktiva1,266 mil. Kč437 tis. Kč
Celková aktiva1,317 mil. Kč488 tis. Kč
Vlastní kapitál−1,022 mil. Kč−1,243 mil. Kč
Cizí zdroje2,339 mil. Kč1,731 mil. Kč
Dlouhodobé závazky391 tis. Kč260 tis. Kč
Krátkodobé závazky1,948 mil. Kč1,471 mil. Kč
Pasiva celkem1,317 mil. Kč488 tis. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

94 tis. Kč

▼ 94.7 %

Čistý zisk 2024

−221 tis. Kč

▲ 47.6 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby1,771 mil. Kč94 tis. Kč
Provozní výnosy1,771 mil. Kč99 tis. Kč
Náklady na prodané zboží1,904 mil. Kč195 tis. Kč
Osobní náklady214 tis. Kč52 tis. Kč
Odpisy0 Kč0 Kč
Provozní zisk−349 tis. Kč−148 tis. Kč
Finanční výsledek−73 tis. Kč−73 tis. Kč
Zisk před zdaněním−422 tis. Kč−221 tis. Kč
Daň z příjmů0 Kč0 Kč
Čistý zisk−422 tis. Kč−221 tis. Kč
EBITDA−349 tis. Kč−148 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T02:05:17.647Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-11-01T23:13:50.493Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Společníci: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 28. 10. 2026Registr DPH: synchronizováno 2. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 8. 7. 2026