Profil společnosti

EUROPE TRADE s.r.o. "v likvidaci"

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 20131–5 zaměstnancůMaloobchod s pohonnými hmotami ve specializovaných prodejnách
IČO: 01390961DS: 7nbrasmSp. zn.: C 5569028. října 186, Ostrava, 70200

Základní údaje

IČO
01390961
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
13. 2. 2013
Základní kapitál
200 000 Kč
Spisová značka
C 55690, Krajský soud v Ostravě
Způsob jednání
Jednání za společnost: Jednatel jedná jménem společnosti v plném rozsahu samostatně
Datová schránka
7nbrasm
Počet zaměstnanců
1–5 zaměstnanců

Sídlo

28. října 186, Ostrava, 70200

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

PAVEL LACH

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Rozvaha 2024

Aktiva

0 Kč

Vlastní kapitál

0 Kč

Cizí zdroje

0 Kč

Poslední zveřejněná výsledovka 2024

Tržby

0 Kč

Čistý zisk

0 Kč

Kompletní finance

Předmět podnikání a činnosti

Klasifikace NACE

Maloobchod s pohonnými hmotami ve specializovaných prodejnách

Časté otázky

Kde sídlí EUROPE TRADE s.r.o. "v likvidaci"?

Společnost EUROPE TRADE s.r.o. "v likvidaci" sídlí na adrese 28. října 186, Ostrava, 70200.

Jaké má EUROPE TRADE s.r.o. "v likvidaci" IČO?

IČO společnosti EUROPE TRADE s.r.o. "v likvidaci" je 01390961.

Kdy vznikla EUROPE TRADE s.r.o. "v likvidaci"?

Společnost EUROPE TRADE s.r.o. "v likvidaci" vznikla 13. 2. 2013.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-25T02:08:57.845Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 25. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 25. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 25. 10. 2026Společníci: synchronizováno 25. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 24. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 11. 7. 2026