Profil společnosti
Sportovní Klub Sport drive, z.s.
AktivníSpolekZal. 2014NeuvedenoČinnosti sportovních klubů
IČO: 01327917DS: w94yc5pSp. zn.: L 25218Novosibřinská 875, Praha, 19016
Základní údaje
- IČO
- 01327917
- Právní forma
- Spolek
- Datum vzniku
- 1. 1. 2014
- Spisová značka
- L 25218, Městský soud v Praze
- Počet členů orgánu
- 3
- Datová schránka
- w94yc5p
- Počet zaměstnanců
- Neuvedeno
Sídlo
Novosibřinská 875, Praha, 19016
Lidé a vlastníci
Jednatel
JAROSLAV ZAJPT
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Aktivní firma
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyPředmět podnikání a činnosti
Klasifikace NACE
Činnosti sportovních klubů
Časté otázky
Kde sídlí Sportovní Klub Sport drive, z.s.?
Společnost Sportovní Klub Sport drive, z.s. sídlí na adrese Novosibřinská 875, Praha, 19016.
Jaké má Sportovní Klub Sport drive, z.s. IČO?
IČO společnosti Sportovní Klub Sport drive, z.s. je 01327917.
Kdy vznikla Sportovní Klub Sport drive, z.s.?
Společnost Sportovní Klub Sport drive, z.s. vznikla 1. 1. 2014.
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-27T01:05:46.394Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 27. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 27. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 27. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 25. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 7. 5. 2026