Profil společnosti
ZO OS Stavba ČR TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s.
AktivníZal. 2014NeuvedenoČinnosti odborových svazů
IČO: 01269046DS: maiv9x6Tyršova 85, Beroun, 26601
Základní údaje
- IČO
- 01269046
- Datum vzniku
- 1. 1. 2014
- Datová schránka
- maiv9x6
- Počet zaměstnanců
- Neuvedeno
Sídlo
Tyršova 85, Beroun, 26601
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Aktivní firma
Finanční přehled
Rozvaha 2024
Aktiva
517 tis. Kč
▲ 32.2 %
Vlastní kapitál
515 tis. Kč
▲ 32.1 %
Cizí zdroje
2 tis. Kč
▲ 100.0 %
Míra vlastního kapitálu
99,6 %
▼ 0.1 %
Předmět podnikání a činnosti
Klasifikace NACE
Činnosti odborových svazů
Časté otázky
Kde sídlí ZO OS Stavba ČR TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s.?
Společnost ZO OS Stavba ČR TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. sídlí na adrese Tyršova 85, Beroun, 26601.
Jaké má ZO OS Stavba ČR TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. IČO?
IČO společnosti ZO OS Stavba ČR TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. je 01269046.
Kdy vznikla ZO OS Stavba ČR TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s.?
Společnost ZO OS Stavba ČR TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. vznikla 1. 1. 2014.
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 27. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 25. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 28. 7. 2026