Profil společnosti
Schneider Food, s.r.o. v likvidaci
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 19941–5 zaměstnancůVelkoobchod s masem a masnými výrobky
IČO: 00884600DIČ: CZ00884600plátce DPHDS: 7tgcfxgSp. zn.: C 291673Na strži 1702, Praha, 14000
Dalších 22 let historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2024
Rozvaha
Aktiva 2024
14,3 mil. Kč
▼ 45.9 %
Vlastní kapitál 2024
−8,581 mil. Kč
▲ 35.2 %
Cizí zdroje 2024
22,88 mil. Kč
▼ 42.4 %
Míra vlastního kapitálu 2024
-60 %
▼ 19.8 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2024
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | 0 Kč | 0 Kč |
| Oběžná aktiva | 26,3 mil. Kč | 14,2 mil. Kč |
| Celková aktiva | 26,46 mil. Kč | 14,3 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | −13,25 mil. Kč | −8,581 mil. Kč |
| Cizí zdroje | 39,7 mil. Kč | 22,88 mil. Kč |
| Dlouhodobé závazky | 30 tis. Kč | 30 tis. Kč |
| Krátkodobé závazky | 39,45 mil. Kč | 22,6 mil. Kč |
| Pasiva celkem | 26,46 mil. Kč | 14,3 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2024
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2024
102,3 mil. Kč
▼ 12.7 %
Čistý zisk 2024
4,687 mil. Kč
▼ 3.3 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Tržby | 117,3 mil. Kč | 102,3 mil. Kč |
| Provozní výnosy | 117,3 mil. Kč | 102,3 mil. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 107,4 mil. Kč | 94,01 mil. Kč |
| Osobní náklady | 3,716 mil. Kč | 2,684 mil. Kč |
| Odpisy | 0 Kč | 0 Kč |
| Provozní zisk | 5,863 mil. Kč | 5,295 mil. Kč |
| Finanční výsledek | −1,015 mil. Kč | −608 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | 4,848 mil. Kč | 4,687 mil. Kč |
| Daň z příjmů | 0 Kč | 0 Kč |
| Čistý zisk | 4,848 mil. Kč | 4,687 mil. Kč |
| EBITDA | 5,863 mil. Kč | 5,295 mil. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-06T01:53:50.322Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-06T02:02:29.384Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 6. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 6. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 6. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 6. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 21. 8. 2026