Tělocvičná jednota Sokol Řitka

Aktivní
Zal. 2014NeuvedenoProvozování sportovních zařízení
IČO: 00662372DS: dwghmq3Sp. zn.: L 27735U Sokolovny 23, Řitka, 25203

Základní údaje

IČO
00662372
Datum vzniku
1. 1. 2014
Spisová značka
L 27735, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Jménem tělocvičné jednoty je oprávněn jednat za splnění podmínky uvedené v odst. 10.1. Stanov ČOS, týkající se nakládání s nemovitým majetkem ve vlastnictví jednoty, starosta jednoty nebo v jeho nepřítomnosti místostarosta jednoty. Písemné právní jednání a úkony činí a podepisují za jednotu společně starosta a jednatel. V nepřítomnosti starosty podepisuje místostarosta jednoty a v nepřítomnosti jednatele člen Výboru jednoty, který k tomu byl rozhodnutím jednoty pověřen. V případě nakládání s nemovitým majetkem jednoty se k jednání připojí písemný souhlas Předsednictva ČOS, vydaný v souladu s ustanovením odst. 10.1. Stanov ČOS.
Počet členů orgánu
5
Datová schránka
dwghmq3
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

U Sokolovny 23, Řitka, 25203

Lidé a vlastníci

Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Bez insolvenčního řízení
  • Není plátce DPH / údaj nedostupný
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Poslední změny

  • 12. 6. 2026Zapsán jednatelfunkce: jednatel
  • 12. 6. 2026Zapsán jednatelfunkce: ředitel
  • 12. 6. 2026Zapsán jednatelfunkce: jednatel
  • 12. 6. 2026Zapsán jednatelfunkce: jednatel
  • 12. 6. 2026Zapsán jednatelfunkce: jednatel
Celá historie

Předmět podnikání a činnosti

Klasifikace NACE

Provozování sportovních zařízení

Dokumenty

  • výroční zpráva [2024] · 20241. 8. 2025
  • účetní závěrka [2024] VZaZ · 20241. 8. 2025
  • účetní závěrka [2024] rozvaha · 20241. 8. 2025
Sbírka listin (20)

Časté otázky

Kde sídlí Tělocvičná jednota Sokol Řitka?

Společnost Tělocvičná jednota Sokol Řitka sídlí na adrese U Sokolovny 23, Řitka, 25203.

Jaké má Tělocvičná jednota Sokol Řitka IČO?

IČO společnosti Tělocvičná jednota Sokol Řitka je 00662372.

Kdy vznikla Tělocvičná jednota Sokol Řitka?

Společnost Tělocvičná jednota Sokol Řitka vznikla 1. 1. 2014.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-13T09:20:32.378Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 13. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 13. 6. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 16. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 18. 5. 2026