PANOK - FINANZ, a.s. Praha
ZrušenáAkciová společnostZal. 1990
IČO: 00552453Staroměstské náměstí 548, Praha, 11000
Základní údaje
- IČO
- 00552453
- Právní forma
- Akciová společnost
- Datum vzniku
- 24. 9. 1990
- Datum zániku
- 4. 7. 2007
Sídlo
Staroměstské náměstí 548, Praha, 11000
Rizika a důvěryhodnost
- Bez insolvenčního řízení
- Není plátce DPH / údaj nedostupný
- Zrušená
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyČasté otázky
Kde sídlí PANOK - FINANZ, a.s. Praha?
Společnost PANOK - FINANZ, a.s. Praha sídlí na adrese Staroměstské náměstí 548, Praha, 11000.
Jaké má PANOK - FINANZ, a.s. Praha IČO?
IČO společnosti PANOK - FINANZ, a.s. Praha je 00552453.
Kdy vznikla PANOK - FINANZ, a.s. Praha?
Společnost PANOK - FINANZ, a.s. Praha vznikla 24. 9. 1990.
Firmy na stejné adrese
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 30. 4. 2026