Potápěčská asociace, v likvidaci

Zrušená
SpolekZal. 2014
IČO: 00540234Na strži 1837, Praha, 14000

Základní údaje

IČO
00540234
Právní forma
Spolek
Datum vzniku
1. 1. 2014
Datum zániku
14. 7. 2021

Sídlo

Na strži 1837, Praha, 14000

Rizika a důvěryhodnost

  • Bez insolvenčního řízení
  • Není plátce DPH / údaj nedostupný
  • Zrušená

Finanční přehled

Časté otázky

Kde sídlí Potápěčská asociace, v likvidaci?

Společnost Potápěčská asociace, v likvidaci sídlí na adrese Na strži 1837, Praha, 14000.

Jaké má Potápěčská asociace, v likvidaci IČO?

IČO společnosti Potápěčská asociace, v likvidaci je 00540234.

Kdy vznikla Potápěčská asociace, v likvidaci?

Společnost Potápěčská asociace, v likvidaci vznikla 1. 1. 2014.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.czÚdaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 5. 7. 2026Sbírka listin: synchronizováno 11. 3. 2026