Profil společnosti

V&V INTRACO, spol. s r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 19901–5 zaměstnancůZprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
IČO: 00540030DS: eu4be92Sp. zn.: C 55Na vyhlídce 80, Davle, 25206

Dalších 5 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2021

Rozvaha

Aktiva 2021

−83 tis. Kč

▼ 116.1 %

Vlastní kapitál 2021

−2,657 mil. Kč

▼ 112.9 %

Cizí zdroje 2021

2,574 mil. Kč

▲ 45.8 %

Míra vlastního kapitálu 2021

3 201,2 %

▲ 1426.2 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2021

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20202021
Stálá aktiva483 tis. Kč0 Kč
Oběžná aktiva28 tis. Kč−89 tis. Kč
Celková aktiva517 tis. Kč−83 tis. Kč
Vlastní kapitál−1,248 mil. Kč−2,657 mil. Kč
Cizí zdroje1,765 mil. Kč2,574 mil. Kč
Dlouhodobé závazky–0 Kč
Krátkodobé závazky1,765 mil. Kč2,574 mil. Kč
Pasiva celkem517 tis. Kč−83 tis. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2021

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2021

163 tis. Kč

▼ 59.3 %

Čistý zisk 2021

−1,409 mil. Kč

▼ 12.9 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20202021
Tržby400 tis. Kč163 tis. Kč
Provozní výnosy400 tis. Kč163 tis. Kč
Náklady na prodané zboží500 tis. Kč332 tis. Kč
Osobní náklady1,134 mil. Kč1,209 mil. Kč
Odpisy–0 Kč
Provozní zisk−1,244 mil. Kč−1,388 mil. Kč
Finanční výsledek−4 tis. Kč−21 tis. Kč
Zisk před zdaněním−1,248 mil. Kč−1,409 mil. Kč
Daň z příjmů–0 Kč
Čistý zisk−1,248 mil. Kč−1,409 mil. Kč
EBITDA−1,244 mil. Kč−1,388 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-01T02:29:19.223Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 1. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 1. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 1. 11. 2026Společníci: synchronizováno 1. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 2. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 7. 7. 2026