Profil společnosti
Česká botanická společnost, z. s.
AktivníZákladní údaje
- IČO
- 00444553
- Právní forma
- Spolek
- Datum vzniku
- 1. 1. 2014
- Spisová značka
- L 1119, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Předseda zastupuje spolek a jedná jeho jménem vůči veřejnosti.
- Počet členů orgánu
- 13
- Datová schránka
- 32avu8a
- Počet zaměstnanců
- 6–9 zaměstnanců
Sídlo
Benátská 433, Praha, 12800
Lidé a vlastníci
Jednatelé
Mgr. JIŘÍ MALÍČEK, Ph.D., RNDr. MICHAL HRONEŠ, Ph.D., RNDr. ESTER EKRTOVÁ, Ph.D., Mgr. PETR KOUTECKÝ, Ph.D., Ing. PAVEL LUSTYK, Ph.D., prof. RNDr. KAREL PRACH, CSc., RNDr. IVANA JONGEPIEROVÁ, Mgr. JINDŘICH CHRTEK, CSc., prof. RNDr. MILAN CHYTRÝ, Ph.D., doc. Ing. MILAN ŠTECH, Ph.D., Mgr. ZDENĚK KAPLAN, Ph.D., Ing. HANDRIJ HÄRTEL, Ph.D., Ing. KAREL BOUBLÍK, Ph.D.
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Aktivní firma
Finanční přehled
Rozvaha 2024
Aktiva
1,176 mil. Kč
Vlastní kapitál
1,119 mil. Kč
Cizí zdroje
57 tis. Kč
Míra vlastního kapitálu
95,2 %
Poslední zveřejněná výsledovka 2024
Tržby
1,1 mil. Kč
Čistý zisk
150 tis. Kč
Předmět podnikání a činnosti
Klasifikace NACE
Časté otázky
Kde sídlí Česká botanická společnost, z. s.?
Společnost Česká botanická společnost, z. s. sídlí na adrese Benátská 433, Praha, 12800.
Jaké má Česká botanická společnost, z. s. IČO?
IČO společnosti Česká botanická společnost, z. s. je 00444553.
Kdy vznikla Česká botanická společnost, z. s.?
Společnost Česká botanická společnost, z. s. vznikla 1. 1. 2014.
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T01:06:59.140Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 20. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 23. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 12. 8. 2026