Profil společnosti
Českomoravská myslivecká jednota, z.s.
AktivníSpolekZal. 201410–19 zaměstnancůLov a odchyt divokých zvířat a související činnosti
IČO: 00443174DIČ: CZ00443174plátce DPHDS: tmif5k2Sp. zn.: L 4114Jungmannova 32, Praha, 11000
Dalších 6 let historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2025
Rozvaha
Aktiva 2025
178,3 mil. Kč
▲ 32.8 %
Vlastní kapitál 2025
126,2 mil. Kč
▲ 50.4 %
Cizí zdroje 2025
17,14 mil. Kč
▲ 88.7 %
Míra vlastního kapitálu 2025
70,8 %
▲ 13.3 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2025
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | 78,75 mil. Kč | 86,51 mil. Kč |
| Oběžná aktiva | 55,53 mil. Kč | 91,74 mil. Kč |
| Celková aktiva | 134,3 mil. Kč | 178,3 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | 83,91 mil. Kč | 126,2 mil. Kč |
| Cizí zdroje | 9,085 mil. Kč | 17,14 mil. Kč |
| Dlouhodobé závazky | 55 tis. Kč | 178 tis. Kč |
| Krátkodobé závazky | 9,03 mil. Kč | 16,97 mil. Kč |
| Pasiva celkem | 134,3 mil. Kč | 178,3 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2025
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2025
113,3 mil. Kč
▲ 169.1 %
Čistý zisk 2025
42,58 mil. Kč
▲ 31915.8 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Tržby | 42,09 mil. Kč | 113,3 mil. Kč |
| Provozní výnosy | 42,09 mil. Kč | 157,1 mil. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 41,96 mil. Kč | 15,71 mil. Kč |
| Osobní náklady | 8,327 mil. Kč | 8,416 mil. Kč |
| Odpisy | 425 tis. Kč | 1,901 mil. Kč |
| Provozní zisk | 133 tis. Kč | 54,61 mil. Kč |
| Finanční výsledek | 344 tis. Kč | −12,03 mil. Kč |
| Zisk před zdaněním | 477 tis. Kč | 54,61 mil. Kč |
| Daň z příjmů | 344 tis. Kč | 12,03 mil. Kč |
| Čistý zisk | 133 tis. Kč | 42,58 mil. Kč |
| EBITDA | 558 tis. Kč | 56,51 mil. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-06T01:09:32.436Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-06T02:00:27.389Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 6. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 6. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 6. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 29. 8. 2026