RVZ

Veřejná zakázka

Stavební úpravy pokojů 3NP blok 2, 2NP blok 5 koleje Strahov

Zadavatel:České vysoké učení technické v PrazeIČO 68407700

Zdrojové ID: rvz:RVZ2500148874Řízení: Otevřená výzva při zadávání veřejných zakázek malého rozsahu
Předpokládaná hodnota
Smluvní cena
5 943 669,8 Kč
Počet nabídek
15
Zveřejněno
9. 10. 2025

Doložená data z průběhu řízení

Části, účastníci a hodnocení

Aktualizováno 5. 9. 2026

Část 1

Stavební úpravy pokojů 3NP blok 2, 2NP blok 5 koleje Strahov

Smlouva uzavřena
Hlavní CPV
Lhůta pro nabídky
21. 10. 2025
Předpokládaná hodnota
Přijaté nabídky
15
RVZ · zdrojový doklad
Celkový počet nabídek: 15Nabídky vyloučených účastníků: 0

Účastníci a nabídky

pr-energo s.r.o.

IČO 18036481 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • pr-energo s.r.o.IČO 18036481Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

JutaSTAV s.r.o.

IČO 08643997 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • JutaSTAV s.r.o.IČO 08643997Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

RuMi stav s.r.o.

IČO 17342473 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • RuMi stav s.r.o.IČO 17342473Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

RekonStar CZ s.r.o.

IČO 22303464 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • RekonStar CZ s.r.o.IČO 22303464Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

vv.interiéry, s.r.o.

IČO 27362078 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • vv.interiéry, s.r.o.IČO 27362078Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

HOME WEST CZ s.r.o.

IČO 08668175 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • HOME WEST CZ s.r.o.IČO 08668175Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

MESSA Invest, s.r.o.

IČO 25319540 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • MESSA Invest, s.r.o.IČO 25319540Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

SARK engineering, s.r.o.

IČO 27880214 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • SARK engineering, s.r.o.IČO 27880214Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

Build-systémy s.r.o.

IČO 09264183 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Build-systémy s.r.o.IČO 09264183Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

OTISTAV s.r.o.

IČO 24832898 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • OTISTAV s.r.o.IČO 24832898Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

Konstruktis Praha, spol. s r.o.

IČO 45799431 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Konstruktis Praha, spol. s r.o.IČO 45799431Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

Karlova Firma s.r.o.

IČO 24248011 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Karlova Firma s.r.o.IČO 24248011Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

ELITT stavební s.r.o.

IČO 06408991 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • ELITT stavební s.r.o.IČO 06408991Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

Solution Construction s.r.o.

IČO 17708095 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Solution Construction s.r.o.IČO 17708095Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

RemodelTO s.r.o.

IČO 21048533 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • RemodelTO s.r.o.IČO 21048533Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

Průběh řízení

  1. Smlouva uzavřena

    RuMi stav s.r.o.

    5 943 669,8 Kč bez DPH

    RVZ · zdrojový doklad
  2. Účastník vybrán

    RuMi stav s.r.o.

    RVZ · zdrojový doklad

Jak porovnáváme ceny

Srovnatelná skupina musí mít stejnou položku nebo CPV, jednotku, režim DPH, cenový základ, fázi řízení a podobné období. Rámcové maximum neporovnáváme s cenou jedné objednávky. Cenové rozpětí zveřejníme až z nejméně pěti různých zakázek; jinak ho vynecháme, aby nevznikalo zavádějící srovnání.

Nabídky uchazečů

Nabídkové ceny zatím nejsou ve zdrojích dostupné.