RVZ 2 zdrojové záznamy

Veřejná zakázka

Studie zástavby bytovými domy v blocích D1 a D2 Plzeň – Kasárna Slovany

Zadavatel:Statutární město Plzeň, zastoupené Obytnou zónou Sylván a.s.IČO 00075370

Evidence VVZ: Z2025-002511Zdrojové ID: rvz:RVZ2500205675Řízení: Otevřené řízení
Předpokládaná hodnota
Smluvní cena
1 450 000 Kč
Počet nabídek
11
Zveřejněno
13. 1. 2025

Doložená data z průběhu řízení

Části, účastníci a hodnocení

Aktualizováno 4. 9. 2026

Část 1

Studie zástavby bytovými domy v blocích D1 a D2 Plzeň – Kasárna Slovany

Smlouva uzavřena
Hlavní CPV
71000000
Lhůta pro nabídky
24. 2. 2025
Předpokládaná hodnota
Přijaté nabídky
11
RVZ · zdrojový doklad
Celkový počet nabídek: 11Nabídky vyloučených účastníků: 0

Účastníci a nabídky

Pelčák a partner architekti, s.r.o.

IČO 28270355 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Pelčák a partner architekti, s.r.o.IČO 28270355Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

Ing. arch. Václav Zůna

IČO 72202327 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Ing. arch. Václav ZůnaIČO 72202327Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

LOXIA Architectes Ingenierie s.r.o.

IČO 01994832 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • LOXIA Architectes Ingenierie s.r.o.IČO 01994832Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

VECTORAMA s.r.o.

IČO 19772009 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • VECTORAMA s.r.o.IČO 19772009Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

4ct s.r.o.

IČO 24287610 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • 4ct s.r.o.IČO 24287610Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

M1A s.r.o.

IČO 21012954 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • M1A s.r.o.IČO 21012954Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

INGEM a.s.

IČO 63504006 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • INGEM a.s.IČO 63504006Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

Atelier 99 s.r.o.

IČO 02463245 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Atelier 99 s.r.o.IČO 02463245Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

Studio Perspektiv, s.r.o.

IČO 02696622 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Studio Perspektiv, s.r.o.IČO 02696622Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

Boele

IČO 10881476 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • BoeleIČO 10881476Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

AREA group s.r.o.

IČO 25203231 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • AREA group s.r.o.IČO 25203231Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

Průběh řízení

  1. Smlouva uzavřena

    M1A s.r.o.

    1 450 000 Kč bez DPH

    RVZ · zdrojový doklad
  2. Účastník vybrán

    M1A s.r.o.

    RVZ · zdrojový doklad

Jak porovnáváme ceny

Srovnatelná skupina musí mít stejnou položku nebo CPV, jednotku, režim DPH, cenový základ, fázi řízení a podobné období. Rámcové maximum neporovnáváme s cenou jedné objednávky. Cenové rozpětí zveřejníme až z nejméně pěti různých zakázek; jinak ho vynecháme, aby nevznikalo zavádějící srovnání.

Nabídky uchazečů

Nabídkové ceny zatím nejsou ve zdrojích dostupné.