Profil zadavateleObsahuje nabídkové cenyukončeno plnění smlouvy na základě veřejné zakázky

Veřejná zakázka

Výzva k podání nabídek pro veřejnou zakázku "Stěhovací služby - etapa 3"

Zadavatel:Ministerstvo pro místní rozvojIČO 66002222

Zdrojové ID: profil:519375:P18V00029403Řízení: zjednodušené podlimitní řízení
Předpokládaná hodnota
Smluvní cena
4 687 900 Kč
Počet nabídek
3
Zveřejněno
6. 12. 2018

Doložená data z průběhu řízení

Části, účastníci a hodnocení

Aktualizováno 6. 9. 2026

Zdroj zatím neobsahuje samostatně identifikované části nebo celek zakázky.

Jak porovnáváme ceny

Srovnatelná skupina musí mít stejnou položku nebo CPV, jednotku, režim DPH, cenový základ, fázi řízení a podobné období. Rámcové maximum neporovnáváme s cenou jedné objednávky. Cenové rozpětí zveřejníme až z nejméně pěti různých zakázek; jinak ho vynecháme, aby nevznikalo zavádějící srovnání.

Nabídky uchazečů

UchazečČástNabídka bez DPHVýsledek

Fa Podrazil s.r.o.

IČO 25669214

4 687 900 KčVítěz

STĚHOVÁNÍ Praha, spol. s r.o.

IČO 26847132

Nabídka

Petr Novák

IČO 76559114

Nabídka