Profil zadavateleObsahuje nabídkové cenyukončeno plnění smlouvy na základě veřejné zakázky

Veřejná zakázka

Výzva k podání nabídek č. 1/2015 - Dodávka výpočetní techniky a příslušenství 01

Zadavatel:Lesy České republiky, s.p.IČO 42196451

Zdrojové ID: profil:Z2020-044293:P20V00013353Řízení: nákup v dynamickém nákupním systému
Předpokládaná hodnota
Smluvní cena
Počet nabídek
4
Zveřejněno
27. 5. 2015

Doložená data z průběhu řízení

Části, účastníci a hodnocení

Aktualizováno 5. 9. 2026

Část

Výzva k podání nabídek č. 1/2015 - Dodávka výpočetní techniky a příslušenství 01

Plnění dokončeno
Hlavní CPV
Lhůta pro nabídky
Předpokládaná hodnota
Přijaté nabídky
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Účastníci a nabídky

YOUR SYSTEM, spol.s r.o.

IČO 00174939

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • YOUR SYSTEM, spol.s r.o.IČO 00174939Vedoucí člen

Nabídka

Datum podání neuvedeno

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · bez DPH

1 034 024 Kč

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · s DPH

1 251 169 Kč

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

COMIMPEX spol. s r.o.

IČO 46972439

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • COMIMPEX spol. s r.o.IČO 46972439Vedoucí člen

Nabídka

Datum podání neuvedeno

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · bez DPH

1 334 634 Kč

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · s DPH

1 614 907 Kč

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

AutoCont CZ a.s.

IČO 47676795

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • AutoCont CZ a.s.IČO 47676795Vedoucí člen

Nabídka

Datum podání neuvedeno

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · bez DPH

1 099 000 Kč

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · s DPH

1 329 790 Kč

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

K-net Technical International Group, s.r.o.

IČO 47916745

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • K-net Technical International Group, s.r.o.IČO 47916745Vedoucí člen

Nabídka

Datum podání neuvedeno

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · bez DPH

1 026 509 Kč

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · s DPH

1 242 076 Kč

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Průběh řízení

  1. Smlouva uzavřena

    K-net Technical International Group, s.r.o.

    1 026 509 Kč bez DPH

    Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
  2. Účastník vybrán

    K-net Technical International Group, s.r.o.

    Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Jak porovnáváme ceny

Srovnatelná skupina musí mít stejnou položku nebo CPV, jednotku, režim DPH, cenový základ, fázi řízení a podobné období. Rámcové maximum neporovnáváme s cenou jedné objednávky. Cenové rozpětí zveřejníme až z nejméně pěti různých zakázek; jinak ho vynecháme, aby nevznikalo zavádějící srovnání.

Nabídky uchazečů

UchazečČástNabídka bez DPHVýsledek

K-net Technical International Group, s.r.o.

IČO 47916745

1 026 509 KčVítěz

YOUR SYSTEM, spol.s r.o.

IČO 00174939

1 034 024 KčNabídka

COMIMPEX spol. s r.o.

IČO 46972439

1 334 634 KčNabídka

AutoCont CZ a.s.

IČO 47676795

1 099 000 KčNabídka

Skutečně uhrazené ceny

RokDodavatelBez DPHS DPH
201547916745