RVZ

Veřejná zakázka

Nákup elektrod do AED II.

Zadavatel:Ministerstvo obranyIČO 60162694

Zdrojové ID: rvz:RVZ2500105525Řízení: Otevřená výzva při zadávání veřejných zakázek malého rozsahu
Předpokládaná hodnota
25 802,29 Kč
Smluvní cena
25 500 Kč
Počet nabídek
3
Zveřejněno
23. 4. 2025

Doložená data z průběhu řízení

Části, účastníci a hodnocení

Aktualizováno 4. 9. 2026

Část 1

Nákup elektrod do AED II.

Smlouva uzavřena
Hlavní CPV
33190000
Lhůta pro nabídky
6. 5. 2025
Předpokládaná hodnota
25 802,29 Kč
Přijaté nabídky
3
RVZ · zdrojový doklad
Celkový počet nabídek: 3Nabídky dodavatelů malých nebo středních podniků: 2Nabídky podány elektronicky: 3Nabídky vyloučených účastníků: 0

Účastníci a nabídky

SPECIAL PRO FORCE 1 s.r.o.

IČO 06559735

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • SPECIAL PRO FORCE 1 s.r.o.IČO 06559735Vedoucí člen

Nabídka

Datum podání neuvedeno

Pořadí 3.Hodnocena

Důvod chybějící ceny: NOT_PUBLISHED

Zdroj neobsahuje použitelnou hodnotu nabídky.

RVZ · zdrojový doklad
RVZ · zdrojový doklad

Medicton Group s.r.o.

IČO 27485391

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Medicton Group s.r.o.IČO 27485391Vedoucí člen

Nabídka

Datum podání neuvedeno

Pořadí 1.Hodnocena

Důvod chybějící ceny: NOT_PUBLISHED

Zdroj neobsahuje použitelnou hodnotu nabídky.

RVZ · zdrojový doklad
RVZ · zdrojový doklad

ZEKOTECH, s.r.o.

IČO 08399590

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • ZEKOTECH, s.r.o.IČO 08399590Vedoucí člen

Nabídka

Datum podání neuvedeno

Pořadí 2.Hodnocena

Důvod chybějící ceny: NOT_PUBLISHED

Zdroj neobsahuje použitelnou hodnotu nabídky.

RVZ · zdrojový doklad
RVZ · zdrojový doklad

Průběh řízení

  1. Smlouva uzavřena

    Medicton Group s.r.o.

    25 500 Kč bez DPH

    RVZ · zdrojový doklad
  2. Účastník vybrán

    Medicton Group s.r.o.

    RVZ · zdrojový doklad

Jak porovnáváme ceny

Srovnatelná skupina musí mít stejnou položku nebo CPV, jednotku, režim DPH, cenový základ, fázi řízení a podobné období. Rámcové maximum neporovnáváme s cenou jedné objednávky. Cenové rozpětí zveřejníme až z nejméně pěti různých zakázek; jinak ho vynecháme, aby nevznikalo zavádějící srovnání.

Nabídky uchazečů

UchazečČástNabídka bez DPHVýsledek

Medicton Group s.r.o.

IČO 27485391

1Vítěz

SPECIAL PRO FORCE 1 s.r.o.

IČO 06559735

1Nabídka

ZEKOTECH, s.r.o.

IČO 08399590

1Nabídka