RVZObsahuje nabídkové ceny

Veřejná zakázka

Výzva k podání nabídky č. 14/2023 - PS 0112 Čáslav

Zadavatel:Ministerstvo obranyIČO 60162694

Zdrojové ID: rvz:RVZ2400122325Řízení: Zadávání VZ v dynamickém nákupním systému
Předpokládaná hodnota
Smluvní cena
796 970 Kč
Počet nabídek
5
Zveřejněno
5. 6. 2023

Doložená data z průběhu řízení

Části, účastníci a hodnocení

Aktualizováno 5. 9. 2026

Část 1

Výzva k podání nabídky č. 14/2023 - PS 0112 Čáslav

Smlouva uzavřena
Hlavní CPV
50710000
Lhůta pro nabídky
20. 6. 2023
Předpokládaná hodnota
Přijaté nabídky
5
RVZ · zdrojový doklad
Celkový počet nabídek: 5Nabídky dodavatelů malých nebo středních podniků: 4Nabídky podány elektronicky: 5Žádosti o účast: 0

Účastníci a nabídky

Jiří Škoch

IČO 67645887

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Jiří ŠkochIČO 67645887Vedoucí člen

Nabídka

Podána 20. 6. 2023

Pořadí 5.Hodnocena

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · bez DPH

1 288 916,2 Kč

RVZ · zdrojový doklad
RVZ · zdrojový doklad
RVZ · zdrojový doklad

3bcc s.r.o.

IČO 28738152

Podmínky účasti doloženě splněny

Členové sdružení

  • 3bcc s.r.o.IČO 28738152Vedoucí člen

Nabídka

Podána 18. 6. 2023

Pořadí 1.Hodnocena

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · bez DPH

964 333,7 Kč

RVZ · zdrojový doklad
RVZ · zdrojový doklad
RVZ · zdrojový doklad

Michal Janků

IČO 74016326

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Michal JankůIČO 74016326Vedoucí člen

Nabídka

Podána 20. 6. 2023

Pořadí 4.Hodnocena

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · bez DPH

1 129 462,4 Kč

RVZ · zdrojový doklad
RVZ · zdrojový doklad
RVZ · zdrojový doklad

Jaroslav Havel

IČO 12159956

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Jaroslav HavelIČO 12159956Vedoucí člen

Nabídka

Podána 15. 6. 2023

Pořadí 2.Hodnocena

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · bez DPH

1 025 107,16 Kč

RVZ · zdrojový doklad
RVZ · zdrojový doklad
RVZ · zdrojový doklad

KOGENERACE s.r.o.

IČO 29443806

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • KOGENERACE s.r.o.IČO 29443806Vedoucí člen

Nabídka

Podána 19. 6. 2023

Pořadí 3.Hodnocena

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · bez DPH

1 125 406,48 Kč

RVZ · zdrojový doklad
RVZ · zdrojový doklad
RVZ · zdrojový doklad

Průběh řízení

  1. Smlouva uzavřena

    3bcc s.r.o.

    796 970 Kč bez DPH

    RVZ · zdrojový doklad
  2. Účastník vybrán

    3bcc s.r.o.

    RVZ · zdrojový doklad

Jak porovnáváme ceny

Srovnatelná skupina musí mít stejnou položku nebo CPV, jednotku, režim DPH, cenový základ, fázi řízení a podobné období. Rámcové maximum neporovnáváme s cenou jedné objednávky. Cenové rozpětí zveřejníme až z nejméně pěti různých zakázek; jinak ho vynecháme, aby nevznikalo zavádějící srovnání.

Nabídky uchazečů

UchazečČástNabídka bez DPHVýsledek

3bcc s.r.o.

IČO 28738152

1964 333,7 KčVítěz

Jaroslav Havel

IČO 12159956

11 025 107,16 KčNabídka

Michal Janků

IČO 74016326

11 129 462,4 KčNabídka

Jiří Škoch

IČO 67645887

11 288 916,2 KčNabídka

KOGENERACE s.r.o.

IČO 29443806

11 125 406,48 KčNabídka