Profil zadavateleObsahuje nabídkové cenyzahájen

Veřejná zakázka

Zprostředkování prodeje nemovitosti ZP MV ČR

Zadavatel:Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republikyIČO 47114304

Zdrojové ID: profil:60052469:P24V00000057Řízení: výjimka
Předpokládaná hodnota
Smluvní cena
Počet nabídek
3
Zveřejněno
3. 12. 2024

Doložená data z průběhu řízení

Části, účastníci a hodnocení

Aktualizováno 5. 9. 2026

Část

Zprostředkování prodeje nemovitosti ZP MV ČR

Řízení probíhá
Hlavní CPV
70123000
Lhůta pro nabídky
Předpokládaná hodnota
Přijaté nabídky
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Účastníci a nabídky

PROKONZULTA, a.s.

IČO 26307367

Sdružení dodavatelů Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • PROKONZULTA, a.s.IČO 26307367

Nabídka

Datum podání neuvedeno

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · bez DPH

1 930 000 Kč

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · s DPH

Platná kladná cena není doložena

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Důvod chybějící hodnoty: NOT_PUBLISHED

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

LEXIREAL s.r.o.

IČO 28978072

Sdružení dodavatelů Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • LEXIREAL s.r.o.IČO 28978072

Nabídka

Datum podání neuvedeno

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · bez DPH

870 000 Kč

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · s DPH

Platná kladná cena není doložena

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Důvod chybějící hodnoty: NOT_PUBLISHED

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

EURODRAŽBY CZ a.s.

IČO 29135419

Sdružení dodavatelů Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • EURODRAŽBY CZ a.s.IČO 29135419

Nabídka

Datum podání neuvedeno

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · bez DPH

4,5 Kč

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · s DPH

Platná kladná cena není doložena

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Důvod chybějící hodnoty: NOT_PUBLISHED

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Průběh řízení

  1. Účastník vybrán

    LEXIREAL s.r.o.

    Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Jak porovnáváme ceny

Srovnatelná skupina musí mít stejnou položku nebo CPV, jednotku, režim DPH, cenový základ, fázi řízení a podobné období. Rámcové maximum neporovnáváme s cenou jedné objednávky. Cenové rozpětí zveřejníme až z nejméně pěti různých zakázek; jinak ho vynecháme, aby nevznikalo zavádějící srovnání.

Nabídky uchazečů

UchazečČástNabídka bez DPHVýsledek

LEXIREAL s.r.o.

IČO 28978072

870 000 KčVítěz

PROKONZULTA, a.s.

IČO 26307367

1 930 000 KčNabídka

EURODRAŽBY CZ a.s.

IČO 29135419

4,5 KčNabídka