RVZ

Veřejná zakázka

Výzva k podání nabídky č. 3/2022 - PS 0611 Brno

Zadavatel:Ministerstvo obranyIČO 60162694

Zdrojové ID: rvz:RVZ2400113924Řízení: Zadávání VZ v dynamickém nákupním systému
Předpokládaná hodnota
Smluvní cena
458 195 Kč
Počet nabídek
4
Zveřejněno
5. 12. 2022

Doložená data z průběhu řízení

Části, účastníci a hodnocení

Aktualizováno 6. 9. 2026

Část 1

Výzva k podání nabídky č. 3/2022 - PS 0611 Brno

Smlouva uzavřena
Hlavní CPV
50710000
Lhůta pro nabídky
19. 12. 2022
Předpokládaná hodnota
Přijaté nabídky
4
RVZ · zdrojový doklad
Celkový počet nabídek: 4Nabídky dodavatelů malých nebo středních podniků: 3Nabídky podány elektronicky: 4Nabídky vyloučených účastníků: 0

Účastníci a nabídky

KOGENERACE s.r.o.

IČO 29443806

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • KOGENERACE s.r.o.IČO 29443806Vedoucí člen

Nabídka

Datum podání neuvedeno

Pořadí 0.Nehodnocena

Důvod chybějící ceny: NOT_PUBLISHED

Zdroj neobsahuje použitelnou hodnotu nabídky.

RVZ · zdrojový doklad
RVZ · zdrojový doklad

Jiří Škoch

IČO 67645887

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Jiří ŠkochIČO 67645887Vedoucí člen

Nabídka

Datum podání neuvedeno

Pořadí 0.Nehodnocena

Důvod chybějící ceny: NOT_PUBLISHED

Zdroj neobsahuje použitelnou hodnotu nabídky.

RVZ · zdrojový doklad
RVZ · zdrojový doklad

Michal Janků

IČO 74016326

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Michal JankůIČO 74016326Vedoucí člen

Nabídka

Datum podání neuvedeno

Pořadí 0.Nehodnocena

Důvod chybějící ceny: NOT_PUBLISHED

Zdroj neobsahuje použitelnou hodnotu nabídky.

RVZ · zdrojový doklad
RVZ · zdrojový doklad

3bcc s.r.o.

IČO 28738152

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • 3bcc s.r.o.IČO 28738152Vedoucí člen

Nabídka

Datum podání neuvedeno

Pořadí 0.Nehodnocena

Důvod chybějící ceny: NOT_PUBLISHED

Zdroj neobsahuje použitelnou hodnotu nabídky.

RVZ · zdrojový doklad
RVZ · zdrojový doklad

Průběh řízení

  1. Smlouva uzavřena

    Jiří Škoch

    458 195 Kč bez DPH

    RVZ · zdrojový doklad
  2. Účastník vybrán

    Jiří Škoch

    RVZ · zdrojový doklad

Jak porovnáváme ceny

Srovnatelná skupina musí mít stejnou položku nebo CPV, jednotku, režim DPH, cenový základ, fázi řízení a podobné období. Rámcové maximum neporovnáváme s cenou jedné objednávky. Cenové rozpětí zveřejníme až z nejméně pěti různých zakázek; jinak ho vynecháme, aby nevznikalo zavádějící srovnání.

Nabídky uchazečů

UchazečČástNabídka bez DPHVýsledek

Jiří Škoch

IČO 67645887

1Vítěz

Michal Janků

IČO 74016326

1Nabídka

KOGENERACE s.r.o.

IČO 29443806

1Nabídka

3bcc s.r.o.

IČO 28738152

1Nabídka