RVZ 2 zdrojové záznamy

Veřejná zakázka

Most ev. č. 44317-20, Hrubá Voda

Zadavatel:Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizaceIČO 70960399

Evidence VVZ: Z2023-011105Zdrojové ID: rvz:RVZ2500156834Řízení: Otevřené řízení
Předpokládaná hodnota
Smluvní cena
23 429 231,84 Kč
Počet nabídek
8
Zveřejněno
17. 3. 2023

Doložená data z průběhu řízení

Části, účastníci a hodnocení

Aktualizováno 6. 9. 2026

Část 1

Most ev. č. 44317-20, Hrubá Voda

Plnění dokončeno
Hlavní CPV
Lhůta pro nabídky
20. 4. 2023
Předpokládaná hodnota
Přijaté nabídky
8
RVZ · zdrojový doklad
Celkový počet nabídek: 8Nabídky vyloučených účastníků: 0

Účastníci a nabídky

IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s.

IČO 25869523 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s.IČO 25869523Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.

IČO 25253361 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.IČO 25253361Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

MI Roads a.s.

IČO 17331099 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • MI Roads a.s.IČO 17331099Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

PONVIA CONSTRUCT s.r.o.

IČO 04381823 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • PONVIA CONSTRUCT s.r.o.IČO 04381823Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

STAVBY SR group s.r.o.

IČO 09224289 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • STAVBY SR group s.r.o.IČO 09224289Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

STRABAG a.s.

IČO 60838744 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • STRABAG a.s.IČO 60838744Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

M - SILNICE a.s.

IČO 42196868 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • M - SILNICE a.s.IČO 42196868Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

Hroší stavby Morava a.s.

IČO 28597460 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Hroší stavby Morava a.s.IČO 28597460Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

Průběh řízení

  1. Smlouva uzavřena

    STAVBY SR group s.r.o.

    23 429 231,84 Kč bez DPH

    RVZ · zdrojový doklad
  2. Účastník vybrán

    STAVBY SR group s.r.o.

    RVZ · zdrojový doklad

Jak porovnáváme ceny

Srovnatelná skupina musí mít stejnou položku nebo CPV, jednotku, režim DPH, cenový základ, fázi řízení a podobné období. Rámcové maximum neporovnáváme s cenou jedné objednávky. Cenové rozpětí zveřejníme až z nejméně pěti různých zakázek; jinak ho vynecháme, aby nevznikalo zavádějící srovnání.

Nabídky uchazečů

Nabídkové ceny zatím nejsou ve zdrojích dostupné.