RVZ

Veřejná zakázka

Výzva k podání nabídky 3015

Zadavatel:Ministerstvo obranyIČO 60162694

Zdrojové ID: rvz:RVZ2600077286Řízení: Zadávání VZ v dynamickém nákupním systému
Předpokládaná hodnota
Smluvní cena
2 545 710 Kč
Počet nabídek
5
Zveřejněno
9. 4. 2026

Doložená data z průběhu řízení

Části, účastníci a hodnocení

Aktualizováno 6. 9. 2026

Část 1

Výzva k podání nabídky 3015

Smlouva uzavřena
Hlavní CPV
39110000
Lhůta pro nabídky
24. 4. 2026
Předpokládaná hodnota
Přijaté nabídky
5
RVZ · zdrojový doklad
Celkový počet nabídek: 5Nabídky dodavatelů malých nebo středních podniků: 4Nabídky podány elektronicky: 5Žádosti o účast: 0

Účastníci a nabídky

momenti design s.r.o.

IČO 29159547

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • momenti design s.r.o.IČO 29159547Vedoucí člen

Nabídka

Podána 20. 4. 2026

Nehodnocena

Důvod chybějící ceny: NOT_PUBLISHED

Zdroj neobsahuje použitelnou hodnotu nabídky.

RVZ · zdrojový doklad
RVZ · zdrojový doklad

PROFIL NÁBYTEK, a.s.

IČO neuvedeno

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • PROFIL NÁBYTEK, a.s.Vedoucí člen

Nabídka

Podána 22. 4. 2026

Nehodnocena

Důvod chybějící ceny: NOT_PUBLISHED

Zdroj neobsahuje použitelnou hodnotu nabídky.

RVZ · zdrojový doklad
RVZ · zdrojový doklad

KANONA a.s.

IČO neuvedeno

Podmínky účasti doloženě splněny

Členové sdružení

  • KANONA a.s.Vedoucí člen

Nabídka

Podána 21. 4. 2026

Nehodnocena

Důvod chybějící ceny: NOT_PUBLISHED

Zdroj neobsahuje použitelnou hodnotu nabídky.

RVZ · zdrojový doklad
RVZ · zdrojový doklad

OFFICEO s.r.o.

IČO neuvedeno

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • OFFICEO s.r.o.Vedoucí člen

Nabídka

Podána 23. 4. 2026

Nehodnocena

Důvod chybějící ceny: NOT_PUBLISHED

Zdroj neobsahuje použitelnou hodnotu nabídky.

RVZ · zdrojový doklad
RVZ · zdrojový doklad

INTERIER TECH s.r.o.

IČO neuvedeno

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • INTERIER TECH s.r.o.Vedoucí člen

Nabídka

Podána 23. 4. 2026

Nehodnocena

Důvod chybějící ceny: NOT_PUBLISHED

Zdroj neobsahuje použitelnou hodnotu nabídky.

RVZ · zdrojový doklad
RVZ · zdrojový doklad

Průběh řízení

  1. Účastník vybrán

    KANONA a.s.

    RVZ · zdrojový doklad
  2. Smlouva uzavřena

    KANONA a.s.

    2 545 710 Kč bez DPH

    RVZ · zdrojový doklad

Jak porovnáváme ceny

Srovnatelná skupina musí mít stejnou položku nebo CPV, jednotku, režim DPH, cenový základ, fázi řízení a podobné období. Rámcové maximum neporovnáváme s cenou jedné objednávky. Cenové rozpětí zveřejníme až z nejméně pěti různých zakázek; jinak ho vynecháme, aby nevznikalo zavádějící srovnání.

Nabídky uchazečů

UchazečČástNabídka bez DPHVýsledek

KANONA a.s.

1Vítěz

OFFICEO s.r.o.

1Nabídka

PROFIL NÁBYTEK, a.s.

1Nabídka

INTERIER TECH s.r.o.

1Nabídka

momenti design s.r.o.

IČO 29159547

1Nabídka