RVZ 2 zdrojové záznamy

Veřejná zakázka

Instalace FVE obce Byšice - ZŠ, kino a radnice OÚ

Zadavatel:Obec ByšiceIČO 00236756

Evidence VVZ: Z2025-014180Zdrojové ID: rvz:RVZ2500208002Řízení: Otevřené řízení
Předpokládaná hodnota
Smluvní cena
2 735 188,25 Kč
Počet nabídek
15
Zveřejněno
15. 3. 2025

Doložená data z průběhu řízení

Části, účastníci a hodnocení

Aktualizováno 6. 9. 2026

Část 1

Instalace FVE obce Byšice - ZŠ, kino a radnice OÚ

Smlouva uzavřena
Hlavní CPV
45251220
Lhůta pro nabídky
15. 5. 2025
Předpokládaná hodnota
Přijaté nabídky
15
RVZ · zdrojový doklad
Celkový počet nabídek: 15Nabídky vyloučených účastníků: 0

Účastníci a nabídky

MOBIS, spol. s r.o.

IČO 49452690 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • MOBIS, spol. s r.o.IČO 49452690Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

VIAPOWER s.r.o.

IČO 11737565 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • VIAPOWER s.r.o.IČO 11737565Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

S-Power Business Solutions s.r.o.

IČO 17863368 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • S-Power Business Solutions s.r.o.IČO 17863368Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

Abacra Solar s.r.o.

IČO 06727476 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Abacra Solar s.r.o.IČO 06727476Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

HEMA puls s.r.o.

IČO 26967448 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • HEMA puls s.r.o.IČO 26967448Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

HealthCity a.s.

IČO 09057153 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • HealthCity a.s.IČO 09057153Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

Lunek, s.r.o.

IČO 27684849 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Lunek, s.r.o.IČO 27684849Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

PM FINE SOLAR INSTALACE s.r.o.

IČO 17507502 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • PM FINE SOLAR INSTALACE s.r.o.IČO 17507502Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

Enado s.r.o.

IČO 14041936 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Enado s.r.o.IČO 14041936Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

Photon Energy Solutions s.r.o.

IČO 17647053 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Photon Energy Solutions s.r.o.IČO 17647053Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

Planergy s.r.o.

IČO 17173671 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Planergy s.r.o.IČO 17173671Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

ENERGOSOL s.r.o.

IČO 11782005 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • ENERGOSOL s.r.o.IČO 11782005Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

SOMI Applications and Services s.r.o.

IČO 08771120 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • SOMI Applications and Services s.r.o.IČO 08771120Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

Sunsmart construction a.s.

IČO 28203135 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Sunsmart construction a.s.IČO 28203135Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

ST Alternative Energy, s.r.o.

IČO 28951026 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • ST Alternative Energy, s.r.o.IČO 28951026Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

Průběh řízení

  1. Smlouva uzavřena

    ENERGOSOL s.r.o.

    2 735 188,25 Kč bez DPH

    RVZ · zdrojový doklad
  2. Účastník vybrán

    ENERGOSOL s.r.o.

    RVZ · zdrojový doklad

Jak porovnáváme ceny

Srovnatelná skupina musí mít stejnou položku nebo CPV, jednotku, režim DPH, cenový základ, fázi řízení a podobné období. Rámcové maximum neporovnáváme s cenou jedné objednávky. Cenové rozpětí zveřejníme až z nejméně pěti různých zakázek; jinak ho vynecháme, aby nevznikalo zavádějící srovnání.

Nabídky uchazečů

Nabídkové ceny zatím nejsou ve zdrojích dostupné.