RVZ

Veřejná zakázka

Celotělová ozařovací kabina pro fototerapii

Zadavatel:Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského krajeIČO 27256456

Zdrojové ID: rvz:RVZ2600067530Řízení: Otevřená výzva při zadávání veřejných zakázek malého rozsahu
Předpokládaná hodnota
Smluvní cena
495 000 Kč
Počet nabídek
1
Zveřejněno
27. 2. 2026

Doložená data z průběhu řízení

Části, účastníci a hodnocení

Aktualizováno 6. 9. 2026

Část 1

Celotělová ozařovací kabina pro fototerapii

Smlouva uzavřena
Hlavní CPV
Lhůta pro nabídky
10. 3. 2026
Předpokládaná hodnota
Přijaté nabídky
1
RVZ · zdrojový doklad
Celkový počet nabídek: 1Nabídky vyloučených účastníků: 0

Účastníci a nabídky

Medicton Group s.r.o.

IČO 27485391 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Medicton Group s.r.o.IČO 27485391Vedoucí člen

Nabídka

Podána 9. 3. 2026

Důvod chybějící ceny: NOT_PUBLISHED

Zdroj neobsahuje použitelnou hodnotu nabídky.

RVZ · zdrojový doklad
RVZ · zdrojový doklad

Průběh řízení

  1. Smlouva uzavřena

    Medicton Group s.r.o.

    495 000 Kč bez DPH

    RVZ · zdrojový doklad
  2. Účastník vybrán

    Medicton Group s.r.o.

    RVZ · zdrojový doklad

Jak porovnáváme ceny

Srovnatelná skupina musí mít stejnou položku nebo CPV, jednotku, režim DPH, cenový základ, fázi řízení a podobné období. Rámcové maximum neporovnáváme s cenou jedné objednávky. Cenové rozpětí zveřejníme až z nejméně pěti různých zakázek; jinak ho vynecháme, aby nevznikalo zavádějící srovnání.

Nabídky uchazečů

UchazečČástNabídka bez DPHVýsledek

Medicton Group s.r.o.

IČO 27485391

1Vítěz