RVZ 2 zdrojové záznamy

Veřejná zakázka

Stavební úpravy budovy MŠ, ZŠ a PŠ, Strakonice – oprava fasády

Zadavatel:Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Strakonice, Plánkova 430IČO 63289920

Evidence VVZ: Z2025-008198Zdrojové ID: rvz:RVZ2500174646Řízení: Zjednodušené podlimitní řízení
Předpokládaná hodnota
Smluvní cena
7 309 508,53 Kč
Počet nabídek
10
Zveřejněno
28. 11. 2024

Doložená data z průběhu řízení

Části, účastníci a hodnocení

Aktualizováno 6. 9. 2026

Část 1

Stavební úpravy budovy MŠ, ZŠ a PŠ, Strakonice – oprava fasády

Smlouva uzavřena
Hlavní CPV
Lhůta pro nabídky
19. 12. 2024
Předpokládaná hodnota
Přijaté nabídky
10
RVZ · zdrojový doklad
Celkový počet nabídek: 10Nabídky vyloučených účastníků: 0

Účastníci a nabídky

MONTIMA s.r.o.

IČO 28085094 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • MONTIMA s.r.o.IČO 28085094Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

MS STAVMONT s.r.o.

IČO 28160240 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • MS STAVMONT s.r.o.IČO 28160240Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

PV STAV eu s.r.o.

IČO 26070464 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • PV STAV eu s.r.o.IČO 26070464Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

Solution Construction s.r.o.

IČO 17708095 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Solution Construction s.r.o.IČO 17708095Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

ASARKO s.r.o.

IČO 26074443 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • ASARKO s.r.o.IČO 26074443Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

STAVEBNÍ SPOLEČNOST H a T, spol. s r. o.

IČO 45023522 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • STAVEBNÍ SPOLEČNOST H a T, spol. s r. o.IČO 45023522Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

INTESTA CZ s.r.o.

IČO 26071894 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • INTESTA CZ s.r.o.IČO 26071894Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

CONSTRUCT CENTRUM s.r.o.

IČO 11784971 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • CONSTRUCT CENTRUM s.r.o.IČO 11784971Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

MESSA Invest, s.r.o.

IČO 25319540 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • MESSA Invest, s.r.o.IČO 25319540Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

Roman Kučera

IČO 60823020 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Roman KučeraIČO 60823020Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

Průběh řízení

  1. Smlouva uzavřena

    MS STAVMONT s.r.o.

    7 309 508,53 Kč bez DPH

    RVZ · zdrojový doklad
  2. Účastník vybrán

    MS STAVMONT s.r.o.

    RVZ · zdrojový doklad

Jak porovnáváme ceny

Srovnatelná skupina musí mít stejnou položku nebo CPV, jednotku, režim DPH, cenový základ, fázi řízení a podobné období. Rámcové maximum neporovnáváme s cenou jedné objednávky. Cenové rozpětí zveřejníme až z nejméně pěti různých zakázek; jinak ho vynecháme, aby nevznikalo zavádějící srovnání.

Nabídky uchazečů

Nabídkové ceny zatím nejsou ve zdrojích dostupné.