Profil zadavateleObsahuje nabídkové cenyukončeno plnění smlouvy na základě veřejné zakázky

Veřejná zakázka

Výzva k podání nabídek č. 1/2015 – Dodávky terénních automobilů

Zadavatel:Lesy České republiky, s.p.IČO 42196451

Zdrojové ID: profil:Z2020-044293:P20V00013347Řízení: nákup v dynamickém nákupním systému
Předpokládaná hodnota
Smluvní cena
Počet nabídek
6
Zveřejněno
30. 10. 2015

Doložená data z průběhu řízení

Části, účastníci a hodnocení

Aktualizováno 4. 9. 2026

Část

Výzva k podání nabídek č. 1/2015 – Dodávky terénních automobilů

Plnění dokončeno
Hlavní CPV
Lhůta pro nabídky
Předpokládaná hodnota
Přijaté nabídky
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Účastníci a nabídky

ŠKODA AUTO a.s.

IČO 00177041

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • ŠKODA AUTO a.s.IČO 00177041Vedoucí člen

Nabídka

Datum podání neuvedeno

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · bez DPH

391 005,79 Kč

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · s DPH

473 117 Kč

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

M 3000, a.s.

IČO 25084526

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • M 3000, a.s.IČO 25084526Vedoucí člen

Nabídka

Datum podání neuvedeno

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · bez DPH

596 911,75 Kč

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · s DPH

722 263,21 Kč

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

NH Car, s.r.o.

IČO 25114719

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • NH Car, s.r.o.IČO 25114719Vedoucí člen

Nabídka

Datum podání neuvedeno

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · bez DPH

410 033,06 Kč

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · s DPH

496 140 Kč

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Autocentrum BARTH a.s.

IČO 25278924

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Autocentrum BARTH a.s.IČO 25278924Vedoucí člen

Nabídka

Datum podání neuvedeno

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · bez DPH

379 800 Kč

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · s DPH

459 558 Kč

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

OKIM spol. s r.o.

IČO 48290980

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • OKIM spol. s r.o.IČO 48290980Vedoucí člen

Nabídka

Datum podání neuvedeno

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · bez DPH

391 258 Kč

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · s DPH

473 422,18 Kč

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Přerost a Švorc - auto, s.r.o.

IČO 63073188

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Přerost a Švorc - auto, s.r.o.IČO 63073188Vedoucí člen

Nabídka

Datum podání neuvedeno

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · bez DPH

410 000 Kč

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · s DPH

496 100 Kč

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Průběh řízení

  1. Smlouva uzavřena

    Autocentrum BARTH a.s.

    379 800 Kč bez DPH

    Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
  2. Účastník vybrán

    Autocentrum BARTH a.s.

    Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Jak porovnáváme ceny

Srovnatelná skupina musí mít stejnou položku nebo CPV, jednotku, režim DPH, cenový základ, fázi řízení a podobné období. Rámcové maximum neporovnáváme s cenou jedné objednávky. Cenové rozpětí zveřejníme až z nejméně pěti různých zakázek; jinak ho vynecháme, aby nevznikalo zavádějící srovnání.

Nabídky uchazečů

UchazečČástNabídka bez DPHVýsledek

Autocentrum BARTH a.s.

IČO 25278924

379 800 KčVítěz

ŠKODA AUTO a.s.

IČO 00177041

391 005,79 KčNabídka

M 3000, a.s.

IČO 25084526

596 911,75 KčNabídka

NH Car, s.r.o.

IČO 25114719

410 033,06 KčNabídka

OKIM spol. s r.o.

IČO 48290980

391 258 KčNabídka

Přerost a Švorc - auto, s.r.o.

IČO 63073188

410 000 KčNabídka

Skutečně uhrazené ceny

RokDodavatelBez DPHS DPH
201525278924
201625278924