Profil zadavateleObsahuje nabídkové cenyukončeno plnění smlouvy na základě veřejné zakázky

Veřejná zakázka

Výzva k podání nabídek č. 6/2015 – Dodávka bezpečnostních prvků sítě – Next-Generation firewall

Zadavatel:Lesy České republiky, s.p.IČO 42196451

Zdrojové ID: profil:Z2020-044293:P20V00013346Řízení: nákup v dynamickém nákupním systému
Předpokládaná hodnota
Smluvní cena
Počet nabídek
1
Zveřejněno
24. 11. 2015

Doložená data z průběhu řízení

Části, účastníci a hodnocení

Aktualizováno 6. 9. 2026

Část

Výzva k podání nabídek č. 6/2015 – Dodávka bezpečnostních prvků sítě – Next-Generation firewall

Plnění dokončeno
Hlavní CPV
Lhůta pro nabídky
Předpokládaná hodnota
Přijaté nabídky
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Účastníci a nabídky

Dimension Data Czech Republic s.r.o.

IČO 26175738

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Dimension Data Czech Republic s.r.o.IČO 26175738Vedoucí člen

Nabídka

Datum podání neuvedeno

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · bez DPH

2 268 900 Kč

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · s DPH

2 745 369 Kč

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Průběh řízení

  1. Smlouva uzavřena

    Dimension Data Czech Republic s.r.o.

    2 268 900 Kč bez DPH

    Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
  2. Účastník vybrán

    Dimension Data Czech Republic s.r.o.

    Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Jak porovnáváme ceny

Srovnatelná skupina musí mít stejnou položku nebo CPV, jednotku, režim DPH, cenový základ, fázi řízení a podobné období. Rámcové maximum neporovnáváme s cenou jedné objednávky. Cenové rozpětí zveřejníme až z nejméně pěti různých zakázek; jinak ho vynecháme, aby nevznikalo zavádějící srovnání.

Nabídky uchazečů

UchazečČástNabídka bez DPHVýsledek

Dimension Data Czech Republic s.r.o.

IČO 26175738

2 268 900 KčVítěz

Skutečně uhrazené ceny

RokDodavatelBez DPHS DPH
201626175738