RVZ 2 zdrojové záznamy

Veřejná zakázka

D6 Plošné kácení porostů – MUK Tisová – MUK Kamenný Dvůr

Zadavatel:Ředitelství silnic a dálnic s. p.IČO 65993390

Evidence VVZ: Z2025-012064Zdrojové ID: rvz:RVZ2500175090Řízení: Otevřené řízení
Předpokládaná hodnota
Smluvní cena
1 296 300 Kč
Počet nabídek
12
Zveřejněno
4. 3. 2025

Doložená data z průběhu řízení

Části, účastníci a hodnocení

Aktualizováno 6. 9. 2026

Část 1

D6 Plošné kácení porostů – MUK Tisová – MUK Kamenný Dvůr

Smlouva uzavřena
Hlavní CPV
77211400
Lhůta pro nabídky
8. 4. 2025
Předpokládaná hodnota
Přijaté nabídky
12
RVZ · zdrojový doklad
Celkový počet nabídek: 12Nabídky vyloučených účastníků: 0

Účastníci a nabídky

MILATA TECHNOLOGY s.r.o.

IČO 27825469 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • MILATA TECHNOLOGY s.r.o.IČO 27825469Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

SAMMIS s.r.o.

IČO 05472806 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • SAMMIS s.r.o.IČO 05472806Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

KHL-EKO, a.s.

IČO 26160277 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • KHL-EKO, a.s.IČO 26160277Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

Lesy Štampach, s.r.o.

IČO 11951443 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Lesy Štampach, s.r.o.IČO 11951443Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

GRACCULUS s.r.o.

IČO 01496735 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • GRACCULUS s.r.o.IČO 01496735Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

Greon group s.r.o.

IČO 10670572 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Greon group s.r.o.IČO 10670572Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.

IČO 49356089 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.IČO 49356089Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

G.O.O.S.E. &Co, a.s.

IČO 03498999 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • G.O.O.S.E. &Co, a.s.IČO 03498999Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

Radek Scheerbaum

IČO 73422291 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Radek ScheerbaumIČO 73422291Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

T2K Progressive s.r.o.

IČO 09849009 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • T2K Progressive s.r.o.IČO 09849009Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

H - REKULTIVACE, a.s.

IČO 25032739 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • H - REKULTIVACE, a.s.IČO 25032739Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

Lesy Horňácko, s.r.o.

IČO 28302630 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Lesy Horňácko, s.r.o.IČO 28302630Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

Průběh řízení

  1. Smlouva uzavřena

    H - REKULTIVACE, a.s.

    1 296 300 Kč bez DPH

    RVZ · zdrojový doklad
  2. Účastník vybrán

    H - REKULTIVACE, a.s.

    RVZ · zdrojový doklad

Jak porovnáváme ceny

Srovnatelná skupina musí mít stejnou položku nebo CPV, jednotku, režim DPH, cenový základ, fázi řízení a podobné období. Rámcové maximum neporovnáváme s cenou jedné objednávky. Cenové rozpětí zveřejníme až z nejméně pěti různých zakázek; jinak ho vynecháme, aby nevznikalo zavádějící srovnání.

Nabídky uchazečů

Nabídkové ceny zatím nejsou ve zdrojích dostupné.