RVZObsahuje nabídkové ceny

Veřejná zakázka

Výzva k podání nabídky č. 13/2024 PS 0210 Jindřichův Hradec (včetně odloučené části České Budějovice) a PS 0228 Boletice

Zadavatel:Ministerstvo obranyIČO 60162694

Zdrojové ID: rvz:RVZ2400190621Řízení: Zadávání VZ v dynamickém nákupním systému
Předpokládaná hodnota
Smluvní cena
1 428 468 Kč
Počet nabídek
5
Zveřejněno
4. 11. 2024

Doložená data z průběhu řízení

Části, účastníci a hodnocení

Aktualizováno 4. 9. 2026

Část 1

Výzva k podání nabídky č. 13/2024 PS 0210 Jindřichův Hradec (včetně odloučené části České Budějovice) a PS 0228 Boletice

Smlouva uzavřena
Hlavní CPV
50710000
Lhůta pro nabídky
18. 11. 2024
Předpokládaná hodnota
Přijaté nabídky
5
RVZ · zdrojový doklad
Celkový počet nabídek: 5Nabídky dodavatelů malých nebo středních podniků: 5Nabídky podány elektronicky: 5Žádosti o účast: 0

Účastníci a nabídky

Jiří Škoch

IČO neuvedeno

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Jiří ŠkochVedoucí člen

Nabídka

Podána 17. 11. 2024

Pořadí 2.Hodnocena

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · bez DPH

1 507 800 Kč

RVZ · zdrojový doklad
RVZ · zdrojový doklad
RVZ · zdrojový doklad

3bcc s.r.o.

IČO 28738152

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • 3bcc s.r.o.IČO 28738152Vedoucí člen

Nabídka

Podána 17. 11. 2024

Pořadí 3.Hodnocena

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · bez DPH

1 599 372 Kč

RVZ · zdrojový doklad
RVZ · zdrojový doklad
RVZ · zdrojový doklad

Michal Janků

IČO neuvedeno

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Michal JankůVedoucí člen

Nabídka

Podána 17. 11. 2024

Pořadí 5.Hodnocena

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · bez DPH

1 828 800 Kč

RVZ · zdrojový doklad
RVZ · zdrojový doklad
RVZ · zdrojový doklad

Jaroslav Havel

IČO neuvedeno

Podmínky účasti doloženě splněny

Členové sdružení

  • Jaroslav HavelVedoucí člen

Nabídka

Podána 17. 11. 2024

Pořadí 1.Hodnocena

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · bez DPH

1 428 468 Kč

RVZ · zdrojový doklad
RVZ · zdrojový doklad
RVZ · zdrojový doklad

KOGENERACE s.r.o.

IČO neuvedeno

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • KOGENERACE s.r.o.Vedoucí člen

Nabídka

Podána 15. 11. 2024

Pořadí 4.Hodnocena

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · bez DPH

1 742 470 Kč

RVZ · zdrojový doklad
RVZ · zdrojový doklad
RVZ · zdrojový doklad

Průběh řízení

  1. Účastník vybrán

    Jaroslav Havel

    RVZ · zdrojový doklad
  2. Smlouva uzavřena

    Jaroslav Havel

    1 428 468 Kč bez DPH

    RVZ · zdrojový doklad

Jak porovnáváme ceny

Srovnatelná skupina musí mít stejnou položku nebo CPV, jednotku, režim DPH, cenový základ, fázi řízení a podobné období. Rámcové maximum neporovnáváme s cenou jedné objednávky. Cenové rozpětí zveřejníme až z nejméně pěti různých zakázek; jinak ho vynecháme, aby nevznikalo zavádějící srovnání.

Nabídky uchazečů

UchazečČástNabídka bez DPHVýsledek

Jaroslav Havel

11 428 468 KčVítěz

Jiří Škoch

11 507 800 KčNabídka

3bcc s.r.o.

IČO 28738152

11 599 372 KčNabídka

Michal Janků

11 828 800 KčNabídka

KOGENERACE s.r.o.

11 742 470 KčNabídka