RVZ

Veřejná zakázka

Rekonstrukce konferenčních prostor - stavební práce V

Zadavatel:Ministerstvo financíIČO 00006947

Zdrojové ID: rvz:RVZ2400116535Řízení: Zjednodušené podlimitní řízení
Předpokládaná hodnota
Smluvní cena
7 180 000 Kč
Počet nabídek
8
Zveřejněno
3. 2. 2023

Doložená data z průběhu řízení

Části, účastníci a hodnocení

Aktualizováno 4. 9. 2026

Část 1

Rekonstrukce konferenčních prostor - stavební práce V

Smlouva uzavřena
Hlavní CPV
45300000
Lhůta pro nabídky
24. 2. 2023
Předpokládaná hodnota
Přijaté nabídky
8
RVZ · zdrojový doklad
Celkový počet nabídek: 8Nabídky dodavatelů malých nebo středních podniků: 7Nabídky podány elektronicky: 8Nabídky vyloučených účastníků: 0

Účastníci a nabídky

NEO BUILDER a. s.

IČO 05553750

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • NEO BUILDER a. s.IČO 05553750Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

Tost s.r.o.

IČO 11981148

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Tost s.r.o.IČO 11981148Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

PKbau s.r.o.

IČO 08757127

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • PKbau s.r.o.IČO 08757127Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

METROLINE a.s.

IČO 09057889

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • METROLINE a.s.IČO 09057889Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

STAV-ING s.r.o.

IČO 28185269

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • STAV-ING s.r.o.IČO 28185269Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

Colsys s.r.o.

IČO 14799634

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Colsys s.r.o.IČO 14799634Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

REALM Group s.r.o.

IČO 45270945

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • REALM Group s.r.o.IČO 45270945Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

STAVMAX Group s.r.o.

IČO 06080090

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • STAVMAX Group s.r.o.IČO 06080090Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

Průběh řízení

  1. Smlouva uzavřena

    METROLINE a.s.

    7 180 000 Kč bez DPH

    RVZ · zdrojový doklad
  2. Účastník vybrán

    METROLINE a.s.

    RVZ · zdrojový doklad

Jak porovnáváme ceny

Srovnatelná skupina musí mít stejnou položku nebo CPV, jednotku, režim DPH, cenový základ, fázi řízení a podobné období. Rámcové maximum neporovnáváme s cenou jedné objednávky. Cenové rozpětí zveřejníme až z nejméně pěti různých zakázek; jinak ho vynecháme, aby nevznikalo zavádějící srovnání.

Nabídky uchazečů

Nabídkové ceny zatím nejsou ve zdrojích dostupné.