RVZ

Veřejná zakázka

Vybudování nové výjezdové základny v Otrokovicích

Zadavatel:Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, příspěvková organizaceIČO 62182137

Zdrojové ID: rvz:RVZ2400087679Řízení: Otevřené řízení
Předpokládaná hodnota
Smluvní cena
92 436 939 Kč
Počet nabídek
8
Zveřejněno
29. 7. 2021

Doložená data z průběhu řízení

Části, účastníci a hodnocení

Aktualizováno 5. 9. 2026

Část 1

Vybudování nové výjezdové základny v Otrokovicích

Smlouva uzavřena
Hlavní CPV
45000000
Lhůta pro nabídky
8. 9. 2021
Předpokládaná hodnota
Přijaté nabídky
8
RVZ · zdrojový doklad
Celkový počet nabídek: 8Nabídky dodavatelů malých nebo středních podniků: 7Nabídky podány elektronicky: 8Nabídky vyloučených účastníků: 0

Účastníci a nabídky

MANAG, a.s.

IČO 47906898

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • MANAG, a.s.IČO 47906898Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

FastBuilder Soft, s.r.o.

IČO 05824184

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • FastBuilder Soft, s.r.o.IČO 05824184Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

PSG Construction a.s.

IČO 05042020

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • PSG Construction a.s.IČO 05042020Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

ESOX, spol. s r.o.

IČO 00558010

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • ESOX, spol. s r.o.IČO 00558010Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

Metrostav a.s.

IČO 00014915

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Metrostav a.s.IČO 00014915Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

Navláčil stavební firma, s.r.o.

IČO 25301144

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Navláčil stavební firma, s.r.o.IČO 25301144Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

Zlínstav a.s.

IČO 28315669

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Zlínstav a.s.IČO 28315669Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

Zlínské stavby, a.s.

IČO 25317300

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Zlínské stavby, a.s.IČO 25317300Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

Průběh řízení

  1. Smlouva uzavřena

    MANAG, a.s.

    92 436 939 Kč bez DPH

    RVZ · zdrojový doklad
  2. Účastník vybrán

    MANAG, a.s.

    RVZ · zdrojový doklad

Jak porovnáváme ceny

Srovnatelná skupina musí mít stejnou položku nebo CPV, jednotku, režim DPH, cenový základ, fázi řízení a podobné období. Rámcové maximum neporovnáváme s cenou jedné objednávky. Cenové rozpětí zveřejníme až z nejméně pěti různých zakázek; jinak ho vynecháme, aby nevznikalo zavádějící srovnání.

Nabídky uchazečů

Nabídkové ceny zatím nejsou ve zdrojích dostupné.