Profil zadavateleObsahuje nabídkové cenyukončeno plnění smlouvy na základě veřejné zakázky

Veřejná zakázka

Výzva k podání nabídek č. 5/2015 - Dodávka výpočetní techniky a příslušenství 05

Zadavatel:Lesy České republiky, s.p.IČO 42196451

Zdrojové ID: profil:Z2020-044293:P20V00013349Řízení: nákup v dynamickém nákupním systému
Předpokládaná hodnota
Smluvní cena
Počet nabídek
1
Zveřejněno
26. 5. 2015

Doložená data z průběhu řízení

Části, účastníci a hodnocení

Aktualizováno 5. 9. 2026

Část

Výzva k podání nabídek č. 5/2015 - Dodávka výpočetní techniky a příslušenství 05

Plnění dokončeno
Hlavní CPV
Lhůta pro nabídky
Předpokládaná hodnota
Přijaté nabídky
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Účastníci a nabídky

Aitcom s.r.o.

IČO 27470598

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Aitcom s.r.o.IČO 27470598Vedoucí člen

Nabídka

Datum podání neuvedeno

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · bez DPH

2 067 200 Kč

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · s DPH

2 501 312 Kč

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Průběh řízení

  1. Smlouva uzavřena

    Aitcom s.r.o.

    2 067 200 Kč bez DPH

    Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
  2. Účastník vybrán

    Aitcom s.r.o.

    Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Jak porovnáváme ceny

Srovnatelná skupina musí mít stejnou položku nebo CPV, jednotku, režim DPH, cenový základ, fázi řízení a podobné období. Rámcové maximum neporovnáváme s cenou jedné objednávky. Cenové rozpětí zveřejníme až z nejméně pěti různých zakázek; jinak ho vynecháme, aby nevznikalo zavádějící srovnání.

Nabídky uchazečů

UchazečČástNabídka bez DPHVýsledek

Aitcom s.r.o.

IČO 27470598

2 067 200 KčVítěz

Skutečně uhrazené ceny

RokDodavatelBez DPHS DPH
201527470598