RVZ

Veřejná zakázka

Krajská nemocnice T. Bati, a.s. ve Zlíně - Výzva k podání nabídky na veřejnou zakázku

Zadavatel:Krajská nemocnice T. Bati, a. s.IČO 27661989

Zdrojové ID: rvz:RVZ2500138310Řízení: Uzavřená výzva při zadávání veřejných zakázek malého rozsahu
Předpokládaná hodnota
1 800 000 Kč
Smluvní cena
1 489 000 Kč
Počet nabídek
3
Zveřejněno
25. 3. 2025

Doložená data z průběhu řízení

Části, účastníci a hodnocení

Aktualizováno 6. 9. 2026

Část 1

Krajská nemocnice T. Bati, a.s. ve Zlíně - Výzva k podání nabídky na veřejnou zakázku

Smlouva uzavřena
Hlavní CPV
71320000
Lhůta pro nabídky
11. 4. 2025
Předpokládaná hodnota
1 800 000 Kč
Přijaté nabídky
3
RVZ · zdrojový doklad
Celkový počet nabídek: 3Nabídky dodavatelů malých nebo středních podniků: 1Nabídky podány elektronicky: 3Nabídky vyloučených účastníků: 0

Účastníci a nabídky

K PROJEKT, Kročil s.r.o.

IČO 02286424

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • K PROJEKT, Kročil s.r.o.IČO 02286424Vedoucí člen

Nabídka

Datum podání neuvedeno

Pořadí 3.Hodnocena

Důvod chybějící ceny: NOT_PUBLISHED

Zdroj neobsahuje použitelnou hodnotu nabídky.

RVZ · zdrojový doklad
RVZ · zdrojový doklad

MIKULÍK projekty s.r.o.

IČO 27697746

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • MIKULÍK projekty s.r.o.IČO 27697746Vedoucí člen

Nabídka

Datum podání neuvedeno

Pořadí 2.Hodnocena

Důvod chybějící ceny: NOT_PUBLISHED

Zdroj neobsahuje použitelnou hodnotu nabídky.

RVZ · zdrojový doklad
RVZ · zdrojový doklad

Stavby Salaj, s.r.o.

IČO 29369860

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Stavby Salaj, s.r.o.IČO 29369860Vedoucí člen

Nabídka

Datum podání neuvedeno

Pořadí 1.Hodnocena

Důvod chybějící ceny: NOT_PUBLISHED

Zdroj neobsahuje použitelnou hodnotu nabídky.

RVZ · zdrojový doklad
RVZ · zdrojový doklad

Průběh řízení

  1. Smlouva uzavřena

    Stavby Salaj, s.r.o.

    1 489 000 Kč bez DPH

    RVZ · zdrojový doklad
  2. Účastník vybrán

    Stavby Salaj, s.r.o.

    RVZ · zdrojový doklad

Jak porovnáváme ceny

Srovnatelná skupina musí mít stejnou položku nebo CPV, jednotku, režim DPH, cenový základ, fázi řízení a podobné období. Rámcové maximum neporovnáváme s cenou jedné objednávky. Cenové rozpětí zveřejníme až z nejméně pěti různých zakázek; jinak ho vynecháme, aby nevznikalo zavádějící srovnání.

Nabídky uchazečů

UchazečČástNabídka bez DPHVýsledek

Stavby Salaj, s.r.o.

IČO 29369860

1Vítěz

MIKULÍK projekty s.r.o.

IČO 27697746

1Nabídka

K PROJEKT, Kročil s.r.o.

IČO 02286424

1Nabídka