Profil zadavateleObsahuje nabídkové cenyukončeno plnění smlouvy na základě veřejné zakázky

Veřejná zakázka

Výzva k podání nabídek č. 2/2014 – Dodávky lesnických pletiv a souvisejícího sortimentu (DNS)

Zadavatel:Lesy České republiky, s.p.IČO 42196451

Zdrojové ID: profil:Z2020-044293:P20V00004342Řízení: minitendr (zadání na základě rámcové dohody)
Předpokládaná hodnota
Smluvní cena
Počet nabídek
2
Zveřejněno
10. 9. 2014

Doložená data z průběhu řízení

Části, účastníci a hodnocení

Aktualizováno 6. 9. 2026

Část

Výzva k podání nabídek č. 2/2014 – Dodávky lesnických pletiv a souvisejícího sortimentu (DNS)

Plnění dokončeno
Hlavní CPV
Lhůta pro nabídky
Předpokládaná hodnota
Přijaté nabídky
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Účastníci a nabídky

Pilecký s.r.o.

IČO 26511991

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Pilecký s.r.o.IČO 26511991Vedoucí člen

Nabídka

Datum podání neuvedeno

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · bez DPH

2 699 853 Kč

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · s DPH

3 266 822,13 Kč

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Ridex s.r.o.

IČO 60778571

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Ridex s.r.o.IČO 60778571Vedoucí člen

Nabídka

Datum podání neuvedeno

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · bez DPH

2 716 162,5 Kč

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · s DPH

3 286 556,63 Kč

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Průběh řízení

  1. Smlouva uzavřena

    Pilecký s.r.o.

    2 699 853 Kč bez DPH

    Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
  2. Účastník vybrán

    Pilecký s.r.o.

    Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Jak porovnáváme ceny

Srovnatelná skupina musí mít stejnou položku nebo CPV, jednotku, režim DPH, cenový základ, fázi řízení a podobné období. Rámcové maximum neporovnáváme s cenou jedné objednávky. Cenové rozpětí zveřejníme až z nejméně pěti různých zakázek; jinak ho vynecháme, aby nevznikalo zavádějící srovnání.

Nabídky uchazečů

UchazečČástNabídka bez DPHVýsledek

Pilecký s.r.o.

IČO 26511991

2 699 853 KčVítěz

Ridex s.r.o.

IČO 60778571

2 716 162,5 KčNabídka