Profil zadavateleObsahuje nabídkové cenyzahájen

Veřejná zakázka

Veřejný vodovod Hořesedly - Výzva k podání nabídek

Zadavatel:Obec HořesedlyIČO 00243710

Zdrojové ID: profil:Z2018-042499:P18V00000001Řízení: výjimka
Předpokládaná hodnota
Smluvní cena
Počet nabídek
6
Zveřejněno
7. 12. 2018

Doložená data z průběhu řízení

Části, účastníci a hodnocení

Aktualizováno 5. 9. 2026

Část

Veřejný vodovod Hořesedly - Výzva k podání nabídek

Řízení probíhá
Hlavní CPV
Lhůta pro nabídky
Předpokládaná hodnota
Přijaté nabídky
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Účastníci a nabídky

Šindler, důlní a stavební společnost s.r.o.

IČO 00204382

Sdružení dodavatelů Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Šindler, důlní a stavební společnost s.r.o.IČO 00204382

Nabídka

Datum podání neuvedeno

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · bez DPH

30 199 578,75 Kč

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · s DPH

Platná kladná cena není doložena

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Důvod chybějící hodnoty: NOT_PUBLISHED

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

ZEPRIS s.r.o.

IČO 25117947

Sdružení dodavatelů Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • ZEPRIS s.r.o.IČO 25117947

Nabídka

Datum podání neuvedeno

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · bez DPH

Platná kladná cena není doložena

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Důvod chybějící hodnoty: NOT_PUBLISHED

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · s DPH

Platná kladná cena není doložena

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Důvod chybějící hodnoty: NOT_PUBLISHED

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

POHL cz, a.s.

IČO 25606468

Sdružení dodavatelů Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • POHL cz, a.s.IČO 25606468

Nabídka

Datum podání neuvedeno

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · bez DPH

33 709 632,51 Kč

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · s DPH

Platná kladná cena není doložena

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Důvod chybějící hodnoty: NOT_PUBLISHED

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

VPK Suchý s.r.o.

IČO 27085201

Sdružení dodavatelů Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • VPK Suchý s.r.o.IČO 27085201

Nabídka

Datum podání neuvedeno

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · bez DPH

32 305 575,56 Kč

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · s DPH

Platná kladná cena není doložena

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Důvod chybějící hodnoty: NOT_PUBLISHED

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

RISL s.r.o.

IČO 45310653

Sdružení dodavatelů Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • RISL s.r.o.IČO 45310653

Nabídka

Datum podání neuvedeno

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · bez DPH

28 697 901,78 Kč

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · s DPH

Platná kladná cena není doložena

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Důvod chybějící hodnoty: NOT_PUBLISHED

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

STAVOKOMPLET spol.s r.o.

IČO 47052945

Sdružení dodavatelů Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • STAVOKOMPLET spol.s r.o.IČO 47052945

Nabídka

Datum podání neuvedeno

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · bez DPH

29 356 086,4 Kč

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Nabídková cena

Nabídková cena · celková cena · s DPH

Platná kladná cena není doložena

Měna nebyla uvedena přímo u hodnoty a byla doplněna podle zdroje.

Důvod chybějící hodnoty: NOT_PUBLISHED

Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad
Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Průběh řízení

  1. Účastník vybrán

    RISL s.r.o.

    Profil zadavatele · zdrojový dokladOtevřít doklad

Jak porovnáváme ceny

Srovnatelná skupina musí mít stejnou položku nebo CPV, jednotku, režim DPH, cenový základ, fázi řízení a podobné období. Rámcové maximum neporovnáváme s cenou jedné objednávky. Cenové rozpětí zveřejníme až z nejméně pěti různých zakázek; jinak ho vynecháme, aby nevznikalo zavádějící srovnání.

Nabídky uchazečů

UchazečČástNabídka bez DPHVýsledek

RISL s.r.o.

IČO 45310653

28 697 901,78 KčVítěz

Šindler, důlní a stavební společnost s.r.o.

IČO 00204382

30 199 578,75 KčNabídka

ZEPRIS s.r.o.

IČO 25117947

Nabídka

POHL cz, a.s.

IČO 25606468

33 709 632,51 KčNabídka

VPK Suchý s.r.o.

IČO 27085201

32 305 575,56 KčNabídka

STAVOKOMPLET spol.s r.o.

IČO 47052945

29 356 086,4 KčNabídka