RVZ 2 zdrojové záznamy

Veřejná zakázka

Rekonstrukce pavilonu L

Zadavatel:Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského krajeIČO 27256456

Evidence VVZ: Z2024-026838Zdrojové ID: rvz:RVZ2500189125Řízení: Otevřené řízení
Předpokládaná hodnota
Smluvní cena
48 759 032,3 Kč
Počet nabídek
11
Zveřejněno
12. 6. 2024

Doložená data z průběhu řízení

Části, účastníci a hodnocení

Aktualizováno 6. 9. 2026

Část 1

Rekonstrukce pavilonu L

Smlouva uzavřena
Hlavní CPV
Lhůta pro nabídky
31. 7. 2024
Předpokládaná hodnota
Přijaté nabídky
11
RVZ · zdrojový doklad
Celkový počet nabídek: 11Nabídky vyloučených účastníků: 0

Účastníci a nabídky

EMH stavební CZ s.r.o.

IČO 01972197 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • EMH stavební CZ s.r.o.IČO 01972197Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

LIPRACO, s.r.o.

IČO 25142216 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • LIPRACO, s.r.o.IČO 25142216Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

AVERS, spol. s r.o.

IČO 41190840 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • AVERS, spol. s r.o.IČO 41190840Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

POHL cz, a.s.

IČO 25606468 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • POHL cz, a.s.IČO 25606468Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

Winning PS - stavební firma s.r.o.

IČO 49436589 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Winning PS - stavební firma s.r.o.IČO 49436589Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

GEOSAN GROUP a.s.

IČO 28169522 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • GEOSAN GROUP a.s.IČO 28169522Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

CL-EVANS s.r.o.

IČO 26768607 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • CL-EVANS s.r.o.IČO 26768607Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

Metrostav CZ s.r.o.

IČO 25021915 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Metrostav CZ s.r.o.IČO 25021915Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

KyraStav spol. s r.o.

IČO 02408112 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • KyraStav spol. s r.o.IČO 02408112Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

Bielskie Przedsiebiorstwo Budownictwa Przemyslowego, organizační slořka

IČO 48683396 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Bielskie Przedsiebiorstwo Budownictwa Przemyslowego, organizační slořkaIČO 48683396Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

Tost s.r.o.

IČO 11981148 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Tost s.r.o.IČO 11981148Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

Průběh řízení

  1. Smlouva uzavřena

    Metrostav CZ s.r.o.

    48 759 032,3 Kč bez DPH

    RVZ · zdrojový doklad
  2. Účastník vybrán

    Metrostav CZ s.r.o.

    RVZ · zdrojový doklad

Jak porovnáváme ceny

Srovnatelná skupina musí mít stejnou položku nebo CPV, jednotku, režim DPH, cenový základ, fázi řízení a podobné období. Rámcové maximum neporovnáváme s cenou jedné objednávky. Cenové rozpětí zveřejníme až z nejméně pěti různých zakázek; jinak ho vynecháme, aby nevznikalo zavádějící srovnání.

Nabídky uchazečů

Nabídkové ceny zatím nejsou ve zdrojích dostupné.