RVZ

Veřejná zakázka

Výzva k podání nabídky č. 15/2023 - PS 0727 Olomouc

Zadavatel:Ministerstvo obranyIČO 60162694

Zdrojové ID: rvz:RVZ2400124359Řízení: Zadávání VZ v dynamickém nákupním systému
Předpokládaná hodnota
Smluvní cena
581 008 Kč
Počet nabídek
5
Zveřejněno
9. 6. 2023

Doložená data z průběhu řízení

Části, účastníci a hodnocení

Aktualizováno 6. 9. 2026

Část 1

Výzva k podání nabídky č. 15/2023 - PS 0727 Olomouc

Smlouva uzavřena
Hlavní CPV
50710000
Lhůta pro nabídky
26. 6. 2023
Předpokládaná hodnota
Přijaté nabídky
5
RVZ · zdrojový doklad
Celkový počet nabídek: 5Nabídky dodavatelů malých nebo středních podniků: 4Nabídky podány elektronicky: 5Žádosti o účast: 0

Účastníci a nabídky

Jiří Škoch

IČO 67645887

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Jiří ŠkochIČO 67645887Vedoucí člen

Nabídka

Podána 25. 6. 2023

Nehodnocena

Důvod chybějící ceny: NOT_PUBLISHED

Zdroj neobsahuje použitelnou hodnotu nabídky.

RVZ · zdrojový doklad
RVZ · zdrojový doklad

3bcc s.r.o.

IČO 28738152

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • 3bcc s.r.o.IČO 28738152Vedoucí člen

Nabídka

Podána 25. 6. 2023

Nehodnocena

Důvod chybějící ceny: NOT_PUBLISHED

Zdroj neobsahuje použitelnou hodnotu nabídky.

RVZ · zdrojový doklad
RVZ · zdrojový doklad

Michal Janků

IČO 74016326

Podmínky účasti doloženě splněny

Členové sdružení

  • Michal JankůIČO 74016326Vedoucí člen

Nabídka

Podána 24. 6. 2023

Nehodnocena

Důvod chybějící ceny: NOT_PUBLISHED

Zdroj neobsahuje použitelnou hodnotu nabídky.

RVZ · zdrojový doklad
RVZ · zdrojový doklad

Jaroslav Havel

IČO 12159956

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Jaroslav HavelIČO 12159956Vedoucí člen

Nabídka

Podána 25. 6. 2023

Nehodnocena

Důvod chybějící ceny: NOT_PUBLISHED

Zdroj neobsahuje použitelnou hodnotu nabídky.

RVZ · zdrojový doklad
RVZ · zdrojový doklad

KOGENERACE s.r.o.

IČO 29443806

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • KOGENERACE s.r.o.IČO 29443806Vedoucí člen

Nabídka

Podána 21. 6. 2023

Nehodnocena

Důvod chybějící ceny: NOT_PUBLISHED

Zdroj neobsahuje použitelnou hodnotu nabídky.

RVZ · zdrojový doklad
RVZ · zdrojový doklad

Průběh řízení

  1. Smlouva uzavřena

    Michal Janků

    581 008 Kč bez DPH

    RVZ · zdrojový doklad
  2. Účastník vybrán

    Michal Janků

    RVZ · zdrojový doklad

Jak porovnáváme ceny

Srovnatelná skupina musí mít stejnou položku nebo CPV, jednotku, režim DPH, cenový základ, fázi řízení a podobné období. Rámcové maximum neporovnáváme s cenou jedné objednávky. Cenové rozpětí zveřejníme až z nejméně pěti různých zakázek; jinak ho vynecháme, aby nevznikalo zavádějící srovnání.

Nabídky uchazečů

UchazečČástNabídka bez DPHVýsledek

Michal Janků

IČO 74016326

1Vítěz

KOGENERACE s.r.o.

IČO 29443806

1Nabídka

3bcc s.r.o.

IČO 28738152

1Nabídka

Jaroslav Havel

IČO 12159956

1Nabídka

Jiří Škoch

IČO 67645887

1Nabídka