RVZ 2 zdrojové záznamy

Veřejná zakázka

I/17 Hrochův Týnec, oprava mostu ev. č. 17-037

Zadavatel:Ředitelství silnic a dálnic s. p.IČO 65993390

Evidence VVZ: Z2025-054014Zdrojové ID: rvz:RVZ2500211572Řízení: Zjednodušené podlimitní řízení
Předpokládaná hodnota
Smluvní cena
26 450 715,06 Kč
Počet nabídek
11
Zveřejněno
28. 7. 2025

Doložená data z průběhu řízení

Části, účastníci a hodnocení

Aktualizováno 6. 9. 2026

Část 1

I/17 Hrochův Týnec, oprava mostu ev. č. 17-037

Smlouva uzavřena
Hlavní CPV
45221100
Lhůta pro nabídky
27. 8. 2025
Předpokládaná hodnota
Přijaté nabídky
11
RVZ · zdrojový doklad
Celkový počet nabídek: 11Nabídky vyloučených účastníků: 0

Účastníci a nabídky

SaM silnice a mosty a.s.

IČO 25018094 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • SaM silnice a mosty a.s.IČO 25018094Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

MDS solution s.r.o.

IČO 07674856 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • MDS solution s.r.o.IČO 07674856Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

Metrostav TBR a.s.

IČO 09884572 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Metrostav TBR a.s.IČO 09884572Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.

IČO 25253361 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.IČO 25253361Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

M - STAV CZ s.r.o.

IČO 27557235 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • M - STAV CZ s.r.o.IČO 27557235Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

PORR a.s.

IČO 43005560 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • PORR a.s.IČO 43005560Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

M - SILNICE a.s.

IČO 42196868 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • M - SILNICE a.s.IČO 42196868Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

EUROVIA CZ a.s.

IČO 45274924 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • EUROVIA CZ a.s.IČO 45274924Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

Stavební firma HOBST a.s.

IČO 48033251 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • Stavební firma HOBST a.s.IČO 48033251Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

ŠTĚPÁNEK, spol. s r.o.

IČO 45535124 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • ŠTĚPÁNEK, spol. s r.o.IČO 45535124Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

MADOS MT s.r.o.

IČO 25297899 · CZE

Splnění podmínek zdroj nedokládá

Členové sdružení

  • MADOS MT s.r.o.IČO 25297899Vedoucí člen

K účastníkovi není doložena samostatná nabídka.

RVZ · zdrojový doklad

Průběh řízení

  1. Smlouva uzavřena

    Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.

    26 450 715,06 Kč bez DPH

    RVZ · zdrojový doklad
  2. Účastník vybrán

    Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.

    RVZ · zdrojový doklad

Jak porovnáváme ceny

Srovnatelná skupina musí mít stejnou položku nebo CPV, jednotku, režim DPH, cenový základ, fázi řízení a podobné období. Rámcové maximum neporovnáváme s cenou jedné objednávky. Cenové rozpětí zveřejníme až z nejméně pěti různých zakázek; jinak ho vynecháme, aby nevznikalo zavádějící srovnání.

Nabídky uchazečů

Nabídkové ceny zatím nejsou ve zdrojích dostupné.